Duyurular: HIZ DEĞİL, HAZ İÇİN
www.ikod.org.tr
facebook.com/ikodklasik
twitter.com/ikodklasik
youtube.com/ikodklasik
instagram/ikodklasik
forum.ikod.org.tr
ikodklasik@gmail.com
*
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Mart 29, 2024, 08:58:28 ÖÖ

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!

Sayfa: [1] 2 3 ... 10  Hepsi   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yaşar BARIK-KAYSERİ  (Okunma Sayısı 36185 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
İKOD
YÖNETİM

Çevrimdışı Çevrimdışı

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN...

Site
« : Ocak 01, 2009, 10:28:21 ÖS »

1983 ÜSKÜDAR DOĞUMLUYUM.KAYSERİDE OTURUYORUM.İNGİLİZCE ÖĞRETMENİYİM.
BU HASTALIK BABAMDAN GEÇTİ.
babam, dedem ve amcam kadiköy üsküdar hattında şofördü.dedemi hiç görmedim, hep chevroletin anılarıyla büyüdüm.Babam 'FIRTINAydı '(Lakabı) hiçbir araba sır saklayamazdı onun yanında. Hepsinin dilinden anlar, kanat takar uçururdu.Babamla bir impala alacaktık hep bunun hayalini kuruyordum taki 27/02/2006 tarihine kadar.Bu tarihte babamı ''impalaların ustasını'' kaybettim.şimdi onların anısına bir impala alacağım ve 'Fırtına'nın efsanesini yaşatacağım' huzur içinde yat FIRTINA Seni asla unutmayacağım............

Son Of Storm

SonOFStorm

Çevrimdışı Çevrimdışı

YAŞAR BARIK / KAYSERİ

« Yanıtla #1 : Mayıs 18, 2009, 02:53:42 ÖS »

ben yasar abilerim yeni sitemiz hayırlı olsun baya güzel olmus. ama eski şifre ile giremedim siteye yeni bir nick aldım bundan sonra sonofstorm nick ile aranızdayım.kısa dönem askerliğimizi bitirdik her nekadar 5 ay bile olsa sizlerden uzak kalmak cooook kötü bir duygu. ama saolsun zeynel abi carsı iznimde bu özlemimi giderdi ve sanayide murat usta ile tanıstırdı ve bir kac klasikle özlemimizi giderdik:D  kendisine huzurunuzda tekrar tesekkür ediyorum.

eeeeeee artık oğlumuz askerliğinide yaptıgına göre kayseriye bi gelin (63 impala) bulmak sart oldu:))))

SON OF STORM
chevrolet60
Tayfun AKGÜN
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne mutlu TÜRKÜM diyene!

« Yanıtla #2 : Mayıs 18, 2009, 03:31:33 ÖS »

Oşşşgeldiiin beyaa kardeşim benim ne de özlettin var ya kendini, hakikaten artık oğlumuza bir gelin bulmak şart olmuştur, bulacağız sen merak etme.

Cezam müebbet aşk, tek sorun Impalasızlık...
umut
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Lacivert Olmadan Sarı Sevilmez...

« Yanıtla #3 : Mayıs 18, 2009, 03:49:00 ÖS »

Yaşar hoşgeldin , geçen hafta Tayfun'la konuştuk senin 63 almana inan biz de çok sevineceğiz. Hatta sana uygun bi gelin adayı var , eğer alan olmadıysa onu alalalım sana.

Bir daha gel, gel Samsun' dan
SonOFStorm

Çevrimdışı Çevrimdışı

YAŞAR BARIK / KAYSERİ

« Yanıtla #4 : Mayıs 19, 2009, 01:01:25 ÖÖ »

evet umut abi tayfun bahsetti benimde aklıma yattı bi bakalım olmazstesekkür ederim hakan abi.insallah bu sefer görsmek kısmet olur bekliyorum kayseriye. tayfunum kardesim sanada tesekkğürler inan bende cook özlemişşim o yüzden hergün seni arayıp duruyomm:D

SON OF STORM
hselcuk
Haşim Selçuk

Çevrimdışı Çevrimdışı

BMW E21 323i, Dogleg, Recaro, Kamei, Kayseri..

« Yanıtla #5 : Mayıs 19, 2009, 06:20:43 ÖS »

hoşgeldin fırtına, çok yaşa...

Eden bulur... hiç şüphe yok...
SonOFStorm

Çevrimdışı Çevrimdışı

YAŞAR BARIK / KAYSERİ

« Yanıtla #6 : Mayıs 20, 2009, 02:08:51 ÖÖ »

hosbulduk hasim abi tesekkür ederim. bu seneki organizasyonda elimden ne gelirse yapmaya hazırım:

SON OF STORM
SonOFStorm

Çevrimdışı Çevrimdışı

YAŞAR BARIK / KAYSERİ

« Yanıtla #7 : Temmuz 12, 2009, 11:44:40 ÖÖ »

Bir hasta daha iyileşme sürecine girdi Kahkaha

Önce bir Moda turu

6 temmuz pazartesi sabahı 4 te yola çıktık ve ardından sorunlar ufaktan başladı, İzmit'te lastik patlattık ders 1 lastik nasıl değiştirilir

İlk patlama nazar dedik yaşına verdik yaptırıp yola çıktık ki daha diğer lastiğin patladığı yeri geçemeden bu seferde sağ arka lastik patladı, bu macera biraz yorucu olmaya başladı

İkinci lastikçi ziyareti

Sonra anladık ki bu 60 bu lastiklerle gitmeyecek ve İzmit'te lastik arayışına başladık, fakat bulabildiğimiz tek lastik bize uymadı her yönden (maddi manevi )

Anladık ki Kayseri'ye sürerek gidemeyeceğiz, 60'ı İzmitte bırakıp İstanbul'a döndük ve çözüm yolu ararken sonra bir telefonla Fuat abim işimizi halletti ve çekiciyle İzmit'ten Kayseriye doğru yola çıktık

60 çekici içinde biz 60'ın içinde kayseri'ye doğru uzun bir yola çıktık

kayseri'ye vardık biraz dolandık lastiğimiz tekrar patladı neden acaba? Yeniden çaresiz bir şekilde otururken imdadımıza Fuat abim yetişti 4 lastik ve jant ondan, 4 lastik ve jant Tolga arkadaşımdan elimizde 8 lastik onları birbirine kombinasyonladık ve kullanılır hale getirip 60'ıma taktırdım

Bütün yokluklara rağmen bu aşkı yaşamak çok güzel, çelik cantlada olsa parayı bulana kadar böyle gezeceğiz (zaten gerçek Amerikancı çelik cantla gezer ) Çok şükür sorunumuz yok geziyoruz ve bu anları fotoğraflarla ölümsüzleştirmeye çalışıyoruz, bizden yardımlarını esirgemeyen herkese teşekkür ederiz Allah herkese gönlündekini nasip etsin...

SON OF STORM
derinmavi
Gönül Gül

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : Temmuz 12, 2009, 12:23:35 ÖS »

Hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun yaşar arkadaşım mevlam yardım eder hiç üzülme herşey olur yavaş yavaş artık araban gözünün önünde ne istersen zamanla yaparsın içine sine sine keyfini çıkartarak önemli olanda bu zaten.Keyifle herşeyi ile ilgilenmek.Güle güle sağlıklı,sıhatlı uzun ve mutlu günlerde kullanmak nasip olsun..

Yaşamınızdaki her sorun, içinde bir armağan saklar.
chevrolet60
Tayfun AKGÜN
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne mutlu TÜRKÜM diyene!

« Yanıtla #9 : Temmuz 12, 2009, 12:24:21 ÖS »

Oooo kardeşim Impala SLX 3.8 i.e. olmuş harika valla

Cezam müebbet aşk, tek sorun Impalasızlık...
Sayfa: [1] 2 3 ... 10  Hepsi   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu! İKOD Design by nar bilişim
Bu Sayfa 0.074 Saniyede 19 Sorgu ile Oluşturuldu