Duyurular: HIZ DEĞİL, HAZ İÇİN
www.ikod.org.tr
facebook.com/ikodklasik
twitter.com/ikodklasik
youtube.com/ikodklasik
instagram/ikodklasik
forum.ikod.org.tr
ikodklasik@gmail.com
*
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aralık 16, 2018, 05:35:56 ÖÖ

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!

Sayfa: 1 2 [3]  Hepsi   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: KLASİK OTOMOBİL FESTİVALİ  (Okunma Sayısı 1010 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
cuneytkar
MODERATOR

Çevrimdışı Çevrimdışı

Cüneyt Karpuzoğlu / İKOD

« Yanıtla #20 : Temmuz 02, 2018, 11:28:01 ÖS »

BENCE STANDIMIZIN , FESTİVALİN , TÜRKİYE'NİN VE DÜNYANIN EN NADİDE ARACI BU 1930 CADİLLAC İDİ... Karizmatik
captain
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

PERTEV PEKEL

« Yanıtla #21 : Temmuz 03, 2018, 02:40:57 ÖS »

Büyük beyazla katıldığımız festivalden büyük keyif aldım. Fuarı gezmeye gelen ziyaretçilerle yaptığımız kısa sohbetler de ülke insanımızın eski arabalara olan hayranlığını sevgisini gördüm. Ufak tefek eksiklerimizde olsa organizasyon anlamında ilk kez olmasına rağmen ses getirdiğine ve hafızalarda kalacağına eminim. Bu festivalin gerçekleşmesinde emeği olan tüm şahıslara kulüplere ve ziyaretçilere teşekkürler. Özellikle muhteşem kondisyondaki 1930 model Cadillac'ı festivalde sergileyen Ali ağabeye sonsuz teşekkürler ve saygılar. Sonraki festivalde buluşmak dileğiyle...

Her deniz seferi ayrı bir macera ayrı bir bilinmezliktir.
classic61
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MELİH KAYIRAN Moskova

« Yanıtla #22 : Temmuz 09, 2018, 11:21:43 ÖÖ »

Emeği geçenlerin ellerine sağlık. Gelemedik ama dışarıdan takip edebildiğim kadarıyla güzel bir organizasyon olduğu belli. Her şeyin ilki zordur, ama devamını getirmek daha zordur. Umarım her yıl değilse bile iki-üç yılda bir tekrarlanır, böylece benim gibi katılamayan, ama aklı orada kalanlar de kendilerini önceden hazırlar.

56 Chevy ve bir yerlerde 84 Caprice SW olacak...
Sayfa: 1 2 [3]  Hepsi   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu! İKOD Design by nar bilişim
Bu Sayfa 0.053 Saniyede 18 Sorgu ile Oluşturuldu