Duyurular: HIZ DEĞİL, HAZ İÇİN
www.ikod.org.tr
facebook.com/ikodklasik
twitter.com/ikodklasik
youtube.com/ikodklasik
instagram/ikodklasik
forum.ikod.org.tr
ikodklasik@gmail.com
*
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Nisan 19, 2024, 10:02:25 ÖS

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!

Sayfa: 1 2 3 [Hepsi]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Büyük beyaz 'a kardeş geldi..... w 201 Mercedes 190D 2,5  (Okunma Sayısı 12025 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
captain
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

PERTEV PEKEL

« : Ocak 12, 2016, 01:58:18 ÖS »

Herkese merhabalar, uzun zamandır 80li yıllara ait w124 veya w201 kasa Mercedes arayışlarım nihayet meyvesini verdi. Gündelik kullanım için ilk tercihim daha önce de sahip olduğum w124 idi ancak baktığım incelediğim arabaların hiçbirine ısınamadım. Büyük bölümü artık ciddi masraflar gerektiren arabalardı. Hafta sonu sevgili üçyıldızlar servisteki Sami usta git bir gör belki satarlar diye yönlendirdiği resimdeki w 201 i aldım. 2010 yılında sattığım ve tüm ailenin "nasıl kıydın" eleştirilerine maruz kaldığım gri 190 dan sonra bu kahve çekirdeği 2. araba evladım oldu. Büyük beyazım da kıskanacaktır illaki... Henüz klasik olmasına uzun yıllar var. Emeklilik günlerinde uğraşacak bahanemiz oldu..     Kahkaha

Her deniz seferi ayrı bir macera ayrı bir bilinmezliktir.
bigshark
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

SERDAR GENÇ/ Abi ısırır mı? Yok, Isırmaz , Öper !

« Yanıtla #1 : Ocak 12, 2016, 03:27:22 ÖS »

Hayirli olsun Kaptan, cok guzel gorunuyor, gule gule kullan.. Benim de cok sevdigim bir kasa W201, sadece  uzerindeki jantlara alisamadim o kadar..

Ben de ileride  W124 coupe yada cabrio  bir tane istiyorum...

57 Chevy is the BEST!
chevrolet60
Tayfun AKGÜN
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne mutlu TÜRKÜM diyene!

« Yanıtla #2 : Ocak 12, 2016, 03:33:18 ÖS »

Pertev abi hayırlı olsun, maşallah çok diri duruyor baby benz w210 jantlarını orjinal 8 delikli jantlarla veya kapaklı sac jantlarla değiştirdin mi albenisi bir o kadar artacaktır. Güle güle kullan.

Serdar abi ben de LHS'yi almadan önce w124 çok baktım, özellikle coupesine ama bulamamıştım kafama yatan bir yıldız. İnşallah ileride 6 silindir bir 124 coupe istiyorum bende.

Cezam müebbet aşk, tek sorun Impalasızlık...
captain
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

PERTEV PEKEL

« Yanıtla #3 : Ocak 12, 2016, 03:53:02 ÖS »

Teşekkürler, Serdar w124 kasa bir coupe buldum ama sahibi satmaktan son anda aile meclisi kararıyla vazgeçti. Söz verdi satmayı düşünürse ilk beni arayacak. Tayfun jantlara bende takıldım da... bulursam ofsetli 8 delik jant değiştireceğim. Yıldızlı kapak ve demir jantları ancak yurt dışından getirebilirim ülkemizde çok pahalı. Bir Avrupa seyahatiyle  sanırım eksiklikleri gideririm. 

mrtsrg
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MURAT SARIGÜL

« Yanıtla #4 : Ocak 12, 2016, 03:54:31 ÖS »

Hayırlı,uğurlu olsun...

Keyifli günlerde,kullanın...

Çok güzel MAŞALLAH...
bigshark
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : Ocak 12, 2016, 04:01:47 ÖS »

Teşekkürler, Serdar w124 kasa bir coupe buldum ama sahibi satmaktan son anda aile meclisi kararıyla vazgeçti. Söz verdi satmayı düşünürse ilk beni arayacak. ..

Ben de gormek isterim O coupe'yi.. Yada soyle bir Cabrio olacak ki..  

Alttakinin AMG jantlarina hastayim..

57 Chevy is the BEST!
1960impala
ALAATTİN ABANOZ

Çevrimdışı Çevrimdışı

61 AL 210 / TRABZON

« Yanıtla #6 : Ocak 12, 2016, 08:20:21 ÖS »

Pertev  hayırlı  olsun  güle  güle  kullan
Çok  iyi  kondisyonda  bir   190 E  arkadaşımda  vardı  bilseydim  bu  arabayı  sana  verirdik  

erciyes
Ali Hızlısoy

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ali HIZLISOY

« Yanıtla #7 : Ocak 12, 2016, 09:02:57 ÖS »

Hayırlı olsun ,güzel günlerde kullanın.

Ali HIZLISOY
HAKANENÜSTÜN
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

HAKAN ENÜSTÜN

« Yanıtla #8 : Ocak 13, 2016, 08:33:29 ÖÖ »

Hayırlı olsun güle güle kullanın...
amphitrite
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Berkan Emrah Şimşek

« Yanıtla #9 : Ocak 13, 2016, 09:33:38 ÖÖ »

Hayırlı olsun ağabeyim.

Güzel günlerde keyifli sürüşler dilerim.

Bir Gün Mutlaka..
captain
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

PERTEV PEKEL

« Yanıtla #10 : Ocak 13, 2016, 11:56:37 ÖÖ »

İyi dileklerde bulunan sevgili dernek üyelerimize candan teşekkürler. Alaatin kardeşim Mercedes w124 için sadece İstanbul değil başka illere de  gittim. Burnumuzun dibindeymiş kısmet. Arkadaşının arabası da güzel ve orijinal  görünüyor.  Bu kadar zaman içinde tek öğrendiğim resimlerin insanı aldatması...   Gidip görmek ve baktırmak en iyisi. Mesela VIN (vehicle identification number) kodunda benzinli görünen araba üzerinde dizel makine çıkabiliyor.  Ney burası Türkiye... Yanlış anlaşılmasın ülkemi toprağımı aşağılamak gibi bir düşünce sahibi asla değilim ancak üç kuruş avanta için her türlü yolsuzluğa göz yuman zihniyete şerefsizliğe  kızıyorum. Adam arabayı almış 2 senedir biniyor 1 kez tuvtürkten geçmiş ama ruhsatta benzinli yazıyor ve üzerinde dizel motor var. Nasıl oluyor diyorsun ayarladılar diyor...  Ney Neyse uzatmayayım Mercedes alırken mutlaka VIN kodundan bakın alacağınız arabaya....

umut
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Lacivert Olmadan Sarı Sevilmez...

« Yanıtla #11 : Ocak 13, 2016, 12:54:06 ÖS »

Pertev Abi hayırlı olsun çok sevindim senin adına 
Ama Büyük Beyaz'ın kıskanacağını sanmam sonuçta ikisinin de yeri farklı 

Bir daha gel, gel Samsun' dan
captain
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

PERTEV PEKEL

« Yanıtla #12 : Ocak 13, 2016, 01:12:58 ÖS »

Umut sağolasın.. İllaki BB nin yeri ayrı. Ona da bir şeyler yapılıyor şanzımanı açtırdım. TH 700 içine improve kit koyuyor tonton murat ustam. Yağları suları değişiyor. Sonrasında Esgaraj Erkan ustayı ziyaret edecek BB,  asıl doktoru estetik güncellemeler yapacak. Kromajlarda soyulan yerler yapılacak boyada ufak tefek çizikler var onlar giderilecek.. kısacası BB yaza hazırlanıyor. Haaa bu arada hepinizin araçlarını da çok özlemiş toplanalım bir araya gelelim eski dostlarımla olmaktan çok keyif alıyorum diyor saygılarını iletiyor...

umut
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Lacivert Olmadan Sarı Sevilmez...

« Yanıtla #13 : Ocak 13, 2016, 01:38:40 ÖS »

Umut sağolasın.. İllaki BB nin yeri ayrı. Ona da bir şeyler yapılıyor şanzımanı açtırdım. TH 700 içine improve kit koyuyor tonton murat ustam. Yağları suları değişiyor. Sonrasında Esgaraj Erkan ustayı ziyaret edecek BB,  asıl doktoru estetik güncellemeler yapacak. Kromajlarda soyulan yerler yapılacak boyada ufak tefek çizikler var onlar giderilecek.. kısacası BB yaza hazırlanıyor. Haaa bu arada hepinizin araçlarını da çok özlemiş toplanalım bir araya gelelim eski dostlarımla olmaktan çok keyif alıyorum diyor saygılarını iletiyor...

Abi garajlar yakın biliyorsun olmadı birimizin garajında da bir araya gelebiliriz. 

Bir daha gel, gel Samsun' dan
chevrolet60
Tayfun AKGÜN
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne mutlu TÜRKÜM diyene!

« Yanıtla #14 : Ocak 13, 2016, 02:23:43 ÖS »

Abi garajlar yakın biliyorsun olmadı birimizin garajında da bir araya gelebiliriz. 

Bu fikri sevdim

Cezam müebbet aşk, tek sorun Impalasızlık...
57ford
MODERATOR

Çevrimdışı Çevrimdışı

SUAT BULUT

« Yanıtla #15 : Ocak 13, 2016, 05:11:32 ÖS »

Kaptan hayırlı olsun çok şık duruyor.

Suat BULUT
THUNDERBIRD78
METİN VURAL
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #16 : Ocak 13, 2016, 08:40:38 ÖS »

w201 gerçekten çok keyifli bir araç güle güle kullanın bende 2yıl zevkle kullanmıştım

.                                  
OldieS
ADMIN

Çevrimdışı Çevrimdışı

Serkan

Site
« Yanıtla #17 : Ocak 13, 2016, 10:01:34 ÖS »

Kaptan hayırlı uğurlu olsun.İyi günlerde kullan.
captain
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

PERTEV PEKEL

« Yanıtla #18 : Ocak 14, 2016, 10:20:26 ÖÖ »

İyi dilekler için tüm arkadaşlarıma teşekkürler.. Rabbim gönlünüzde yatan 4 teker aslanı sizlere de nasip etsin. Bu teneke takımları bizleri birbirimize yakınlaştırıp sosyalleştiriyor ya gerisi yalan... adı araba olan nesneyle mutluluk yakalamak bile güzel..

erhanates964
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Erhan ATEŞ / SAKARYA

« Yanıtla #19 : Ocak 14, 2016, 10:42:50 ÖÖ »

Captan abi hayırlı olsun güle güle kullanın  jant konusuna gelince bizim lastikçi arkadaşa bırakmışlar 4adet AMG jantları düşünürseniz yardımcı olurum 05374107732 selamlar.
classic61
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MELİH KAYIRAN Moskova

« Yanıtla #20 : Ocak 14, 2016, 10:50:52 ÖÖ »

Kaptan hayırlı olsun, güzel günlerde binmenizi dilerim. Hep derim, 'Her eve bir Mercedes, bir de VW lazım' 

56 Chevy ve bir yerlerde 84 Caprice SW olacak...
sinan eren
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #21 : Ocak 14, 2016, 03:32:54 ÖS »

Kaptanım hayırlı olsuın
kerempaf
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Kerem PAFLAKOĞLU

« Yanıtla #22 : Ocak 14, 2016, 08:35:30 ÖS »

Pertev abi hayırlı uğurlu olsun. Çok guzel bir tercih. Kullanimida cok zevklidir.
iyi günlerde kullan.

Kerem PAFLAKOĞLU
fakioglu
fakioglu

Çevrimdışı Çevrimdışı

İSMAİl , EMRE / AKSARAY

« Yanıtla #23 : Ocak 15, 2016, 08:58:31 ÖÖ »

Pertev abi hayırlı ugurlu olsun , maşallah çok guzel gorukuyor . gule gule kullanin abi ... benim de cok
     sevdigim bir model..

fakioglu
captain
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

PERTEV PEKEL

« Yanıtla #24 : Ocak 15, 2016, 10:50:02 ÖÖ »

Tüm dostlara tekrar teşekkürler, Erhan bir arkadaşla konuştuk 8 delik jant için bu akşam teslim alacağım. İlgin için sağol. Jantlardan sonra detaylı fotolarda yüklerim. Tekrar sanayi deki ustalarımla beraber vakit geçirmek o havayı solumak iyi geldi. Yoğun iş ortamından bir nebze uzaklaşıp kafayı boşaltmak gerçekten psikolojik tedavi... 

Skylark
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

İsmail Çağlar Kesik

« Yanıtla #25 : Ocak 16, 2016, 08:50:30 ÖS »

Pertev Kaptanım , paylaşımını şimdi gördüm ve inan gönlünde ki arabayı bulmana çok sevindim . İnşallah güzel günlerde kullanırsın . Maşallah resimlerden çok güzel görünüyor. Karizmatik

İsmail Çağlar Kesik
captain
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

PERTEV PEKEL

« Yanıtla #26 : Ocak 18, 2016, 01:15:58 ÖS »

Cumartesi günü arkadaşımın söz verdiği gibi 8 delikli jantlara kavuştuk.  Malum kış kar kıyamet senaryolarıyla beraber kar lastiklerimizi de aldık ve taktık.      kesmedi gittik sami ustamıza arka sağ taraftan gelen ses için, amortisör sizlere ömür olmuş sağ sol değiştirdik.
Çıktık yola Tem de ne görürüz ne gider test yaptık..    sonuçlar çok iyi çıktı   elimizi sürmüşken sinyalleri de değiştirdik.  Karizmatik Hem biz kazandık hem esnaf.

bigshark
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #27 : Ocak 19, 2016, 08:43:25 ÖÖ »

Simdi oldu, Jantlar guzel, kis lastikleri de takilmis, ee daha ne olsun ? Gule gule kullan Kaptan. Kahkaha Karizmatik

57 Chevy is the BEST!
koluman
koluman
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

HOT ROD

« Yanıtla #28 : Ocak 19, 2016, 05:21:14 ÖS »

hayırlı olsun jantlar çok güzel olmuş

Camaro
classic61
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MELİH KAYIRAN Moskova

« Yanıtla #29 : Ocak 19, 2016, 09:20:27 ÖS »

Maşallah Kaptan, kazasız belasız sürüşler dilerim.

56 Chevy ve bir yerlerde 84 Caprice SW olacak...
Sayfa: 1 2 3 [Hepsi]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu! İKOD Design by nar bilişim
Bu Sayfa 0.095 Saniyede 18 Sorgu ile Oluşturuldu