Duyurular: HIZ DEĞİL, HAZ İÇİN
www.ikod.org.tr
facebook.com/ikodklasik
twitter.com/ikodklasik
youtube.com/ikodklasik
instagram/ikodklasik
forum.ikod.org.tr
ikodklasik@gmail.com
*
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Nisan 18, 2024, 07:30:14 ÖS

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 4.2 v8 cadillac motor sorunu  (Okunma Sayısı 3330 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
abdullah

Çevrimdışı Çevrimdışı

« : Eylül 22, 2014, 01:45:18 ÖS »

1996 cadıllac arac 3 ay once aldık çalışır yurur durumdaydı fakat motor bloğunda catlak vardı. ust kapak silindir piston sekman yatak vs bakımlarını tamamladık motoru atacagımız hafta motor sanzuman sase uzerınde montajlanmış şekılde asılı oldugu carıskaldan zencır kopması sonucu babamın ayagına duştu ve iki yerinde kırık var 4 ay kadar yataktan kalkmaması soylendı. motor sokulurken yanında olmadığım ıcın sentesını göremedım daha once işaretler vardı eksantırık ve krangın uzerınde ona göre yaptım. motoru yerıne attım fakat calıstıramadım. atesleme benzın pompalama vs bı sorun yok. motor komprosor yapmıo gıbı geldı bana sentede sorun var dıe dusunuyorum. tamırcı değilim. baba meslegi tamırcı bunun sentesı ıle ılgılı bı sema vs bulabılcegım bı sıte varmı. yardımcı olursanız sevınırım. gazıantepte sorabılecegım kımsede yok.
acaba boyumdan buyuk bı ıse mı kalkıstım bılmıyorum ama bakalım Ney
57erol
H-QP 57 GURBET DE YABANCI MEMLEKET TE ALMANCI

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : Eylül 22, 2014, 07:01:14 ÖS »

http://www.iatn.net/forums/13/22058/northstar-timing-chain-tip

İşine yarar belki yada Google Cadillac 4.2 Chain Timing yaz

chEROLet
whitecaprice
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

HAKAN KUŞÇU

« Yanıtla #2 : Eylül 22, 2014, 07:11:31 ÖS »

Ilk önce Babanıza çok geçmiş olsun , hiçbir şey onlardan kıymetli değil ; Erol Abi'm göndermiş ayrıca bu sayfada tüm ayrıntılar ve ayar yapmak için gerekenler var
http://www.justanswer.com/car/3j879-am-changing-head-gaskets-98-cad-deville-4-6-northstar.html
whitecaprice
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

HAKAN KUŞÇU

« Yanıtla #3 : Eylül 22, 2014, 07:14:48 ÖS »

Ayrıca bu kitapta hiç ingilize bilmeyenler ve amatörler için bile sadece fotoğraflar ile nasıl yapılabileceğini gösteren bilgiler vardır , ebaydan bir hafta içinde tahmine. 100 TL gibi bir fiyatla edinebilirsiniz.
whitecaprice
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

HAKAN KUŞÇU

« Yanıtla #4 : Eylül 22, 2014, 07:18:19 ÖS »

Ilk önce Babanıza çok geçmiş olsun , hiçbir şey onlardan kıymetli değil ; Erol Abi'm göndermiş ayrıca bu sayfada tüm ayrıntılar ve ayar yapmak için gerekenler var
http://www.justanswer.com/car/3j879-am-changing-head-gaskets-98-cad-deville-4-6-northstar.html

Yinede zorlanırsanız Ankara'da Tuna garajı Servet usta bunlardan her gün bir iki tane tamir ediyor size benim selamımla telefonda bile yardım edebilir.
abdullah

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : Eylül 23, 2014, 12:28:40 ÖS »

EROL BEY VE HAKAN BEY ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BU BİLGİLER COK FAYDALI OLDU BU HAFTASONU UYGULICAM. OLMADI MECBUR BABAMIN IYI OLMASINI BEKLERIM ARTIK.
AYRICA TUM İKOD ÜYELERİNE DE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM NE ZAMAN TAKILDIĞIM BIR KONU OLSA CEVABINI BU FORUMDA BULABILIYORUM.
TEKRAR TEŞEKKURLER SAYGILAR.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu! İKOD Design by nar bilişim
Bu Sayfa 0.051 Saniyede 18 Sorgu ile Oluşturuldu