Duyurular: HIZ DEĞİL, HAZ İÇİN
www.ikod.org.tr
facebook.com/ikodklasik
twitter.com/ikodklasik
youtube.com/ikodklasik
instagram/ikodklasik
forum.ikod.org.tr
ikodklasik@gmail.com
*
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Haziran 07, 2020, 03:04:37 ÖÖ

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6  Hepsi   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: İKOD'UN 7'nci YILI KLASİK OTOMOBİL DÜNYASI'na KUTLU OLSUN  (Okunma Sayısı 12969 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
cuneytkar
MODERATOR

Çevrimdışı Çevrimdışı

Cüneyt Karpuzoğlu / İKOD

« Yanıtla #20 : Mayıs 29, 2015, 12:26:04 ÖS »

SAĞLIK ve MUTLULUKLAR İÇİNDE İKOD İLE DAHA NİCE 6 YILLARA HEP BERABERCE YÜRÜYEBİLMEK DİLEKLERİMLE ... HERKESE KUTLU OLSUN. Kahkaha Karizmatik CK.
chevrolet60
Tayfun AKGÜN
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne mutlu TÜRKÜM diyene!

« Yanıtla #21 : Mayıs 29, 2015, 12:38:52 ÖS »

Hatırlıyorumda klasikoto.net ile ilk tanıştığımızda Eskişehir'de öğrenciydim. Ben ve Kayseri'li kardeşim Yaşar ile beraber siteye üye olmuştuk. O zaman uzaktan, sadece ekrandan, klasiklere bakar aramızda konuşurduk. Sonra Yaşar İstanbul'a geldi, ilk katıldığımız toplantı 2007 Maltepe Wonderland. Resmen dibimiz düşmüştü Arabalara bakmaktan, video çekmekten. Sonra ilişkiler, dostluklar ve derken dernekleşme sürecimiz. Bugün bakıyorum da gerçekten büyük bir iş başarılmış. Bugüne kadar emeği geçen herkesi kutluyorum.

Daha nice yıllarımız olsun, birlik beraberlik içinde. Nice senelere İKOD...

Cezam müebbet aşk, tek sorun Impalasızlık...
umut
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Lacivert Olmadan Sarı Sevilmez...

« Yanıtla #22 : Mayıs 29, 2015, 01:29:23 ÖS »

Türkiye'de klasik otomobilcilik konusunda yeni bir sayfa açan. Klasik Otomobil farkındalığını yaratıp, kitlelere sevdiren; genç ama çok çalışan ve de tanınan derneğimizin 6. yılı kutlu olsun.

Geldiğimiz noktada derneğimiz, artık sadece klasik otomobilcilerin buluştuğu bir organizasyon değil; Yeşilçam emekçilerine verdiği değerle, sosyal sorumluluk projeleriyle, Cumhuriyetimiz'in temel dinamikleri ile ilgili bir çok organizasyona imza atan bir bir sivil toplum kuruluşu.

Daha nice 6 seneleri, daha da büyüyerek hep birlikte yaşamak dileği ile iyi ki doğdun İKOD...

Bir daha gel, gel Samsun' dan
captain
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

PERTEV PEKEL

« Yanıtla #23 : Mayıs 29, 2015, 03:40:12 ÖS »

İKOD ve gönül veren tüm dostlar nice yıllara... İKOD la tanıdığım ve gerçek anlamda birlikte olmaktan zevk aldığım arkadaşlar oldu. Her zaman söylediğim 4 teker ve metal yığınlarının bana verdiği en değerli şey dostlar ve arkadaşlıklar. İKOD büyüyor adımız her yerde var artık. Güzel işler beceriyor sosyal aktivitelerle her kesime yakınlaşıyor. Maalesef Ülkemiz de olmayan klasik otomobil kültürünü insanlara sevdiriyor. Değerli yöneticilerimiz sayesinde klasik otomobil sevdası bir yerlere gelmeye başladı. Bir hayalim var umarım onu da gerçekleştiririz. Araçlarımız özel klasik plakaya sahip ve ayrıcalıklı olur. Bunu da yapacak olan yine derneğimiz ve federasyondur. Bu konuyu da ağır ağır dillendirmemizde fayda olacaktır diye düşünüyorum. Sevgi ve saygılarımla. İyi ki doğdun İKOD....

Her deniz seferi ayrı bir macera ayrı bir bilinmezliktir.
Haluk14
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Haluk Boyacı / BOLU

« Yanıtla #24 : Mayıs 29, 2015, 04:38:09 ÖS »

GÜZELLİKLERLE DOLU NİCE YILLARA...SEVGİLERİMLE.
Hikmet

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #25 : Mayıs 29, 2015, 04:40:06 ÖS »

***İKOD'un 6. yılı kutlu olsun. ***

Umarım önümüzdeki senelerde daha da güçlenerek varlığını korur. klasikoto.net sitesinden bu yana ilgiyle ve severek takip ettiğim İKOD, yüz yüze olmasa da birçok klasik oto sahibini ve bu işlere gönül vermiş insanları tanımama vesile oldu. Ve ayrıca bir çok klasik oto derneğinin kurulmasında da öncü ve örnek oldu.
Umarım böyle bir oluşum Ankara'da da gerçekleşir. (sözde var ama ) Sanırsam beklemek yerine en doğrusu uzakta olsa resmen İKOD ailesine katılmak olacak. İnşallah bu isteğimi en kısa zamanda gerçekleştirip bu aileye katılmak istiyorum.

Nice senelere...  
bigshark
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

SERDAR GENÇ/ Abi ısırır mı? Yok, Isırmaz , Öper !

« Yanıtla #26 : Mayıs 29, 2015, 04:46:10 ÖS »

***İKOD'un 6. yılı kutlu olsun. ***

Umarım önümüzdeki senelerde daha da güçlenerek varlığını korur. klasikoto.net sitesinden bu yana ilgiyle ve severek takip ettiğim İKOD, yüz yüze olmasa da birçok klasik oto sahibini ve bu işlere gönül vermiş insanları tanımama vesile oldu. Ve ayrıca bir çok klasik oto derneğinin kurulmasında da öncü ve örnek oldu.
Umarım böyle bir oluşum Ankara'da da gerçekleşir. (sözde var ama ) Sanırsam beklemek yerine en doğrusu uzakta olsa resmen İKOD ailesine katılmak olacak. İnşallah bu isteğimi en kısa zamanda gerçekleştirip bu aileye katılmak istiyorum.

Nice senelere...  

Gec bile kaldiniz..

57 Chevy is the BEST!
mrtsrg
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MURAT SARIGÜL

« Yanıtla #27 : Mayıs 29, 2015, 04:48:16 ÖS »

Sanırsam beklemek yerine en doğrusu uzakta olsa resmen İKOD ailesine katılmak olacak. İnşallah bu isteğimi en kısa zamanda gerçekleştirip bu aileye katılmak istiyorum.
Zaten biraradayız...

Ama resmi olarak katılmanız,ayrıca mutluluk verir...
57ford
MODERATOR

Çevrimdışı Çevrimdışı

SUAT BULUT

« Yanıtla #28 : Mayıs 29, 2015, 08:56:07 ÖS »

Ailemizin 6.yılı tüm güzel dostlarıma mutluluk getirsin.
İKOD olarak yeni senelerde hep beraber olmak dileğiyle. Emeği geçen tüm arkadaşlarımın emeklerine sağlık.

Suat BULUT
amphitrite
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Berkan Emrah Şimşek

« Yanıtla #29 : Mayıs 29, 2015, 09:15:25 ÖS »

2009 yılında değerli klasik sever büyüklerim Derneğimiz temelini attıkları için kendilerine sonsuz teşekkür ederim.

4 Senedir İkod ailesinin bir parçası olmak benim için gurur verici.

Nice birlik beraberlik içerisinde derneğimizin çatısı altında güzel günler dilerim.

Bir Gün Mutlaka..
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6  Hepsi   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu! İKOD Design by nar bilişim
Bu Sayfa 0.068 Saniyede 18 Sorgu ile Oluşturuldu