Duyurular: HIZ DEĞİL, HAZ İÇİN
www.ikod.org.tr
facebook.com/ikodklasik
twitter.com/ikodklasik
youtube.com/ikodklasik
instagram/ikodklasik
forum.ikod.org.tr
ikodklasik@gmail.com
*
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Nisan 19, 2024, 08:10:53 ÖÖ

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 8  Hepsi   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: MAHMUT İYİDOĞAN - 1956 CHEVROLET 210 -İSTANBUL  (Okunma Sayısı 19237 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
miyidogan
miyidogan
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : Mayıs 28, 2014, 09:57:46 ÖÖ »

Yeni  bir  arkadaş  dost  kazandım     mütevazi  ve  candan  yaklaşımınla  kalbimde  yer  edindin  Mahmut  aramıza  tekrar  hoş  geldin  sevgilerimle  Alaattin  ABANOZ

Çok teşekkür ederim alaattin abi sizlere ve camiamıza layık olmaya çalışacağım 

Mahmut İyidoğan
mrtsrg
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MURAT SARIGÜL

« Yanıtla #11 : Mayıs 28, 2014, 10:00:28 ÖÖ »

Mahmut Abi;

Yeniden hoşgeldin...

İlk olarak Afyon'da tanışmıştık,buradaki diğer arkadaşlarım gibi bende sizi tanıdığım için çok mutluyum...

İkod ailesi olarak büyük bir aileyiz...

(Başlığın yanına 1956 Chevrolet yakışır )
miyidogan
miyidogan
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : Mayıs 28, 2014, 10:08:58 ÖÖ »

Mahmut Abi;

Yeniden hoşgeldin...

İlk olarak Afyon'da tanışmıştık,buradaki diğer arkadaşlarım gibi bende sizi tanıdığım için çok mutluyum...

İkod ailesi olarak büyük bir aileyiz...

(Başlığın yanına 1956 Chevrolet yakışır )

Teşekkür ederim Murat kardeşim bende sizleri tanıdığım için mutluyum.
(Başlık tavsiyene hemen uyuyorum) 

Mahmut İyidoğan
ozseymen
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Şemsettin Özseymen - 55 Chevy Belair

« Yanıtla #13 : Mayıs 28, 2014, 10:41:29 ÖÖ »

Değerli Kardeşim,
Yazını okudum. Çok anlamlı, çok derin. Aslında insanın canını acıtan noktaları o kadar samimi yazmışsın ki, bunlara benzer şeyleri ben hep yıllardır burada yazıp çiziyorum.  Bizim gibi ve araç sahibi olan herkes, mutlaka bir yerde ve bir zamanda şu veya bu şekilde, hak etmediği, canını acıtan bir talihsizlik yaşamıştır.  Bu; işçilik konusunda, usta konusunda, parça konusunda, fiyat konusunda hatta davranış ve/veya forumda ifade konusunda olmuştur. Ama toparlanıyoruz, kendimize yavaş yavaş geliyoruz. Hata yapan, hele de hatalarını tekrar etme gafletini yaşayanlar mutlaka eleğin altına düşerler. Bizler; esnaf nitelikleri taşıyan, onurlu, dürüst, kibirsiz, temiz  ve bir aile öngörüsü  taşıdığımıza kanaat ettiğimize inanırsak,  işte o zaman IKOD'u gör sen. Ben inanıyorum. Bir çoğumuz da buna inanıyor ki, tekrar karşılaştığımızda, hasretle birbirimize sarılabiliyoruz. Biliyorum ki, IKOD yönetiminde bulunan değerli kardeşlerimizin de özverileri bu yüzdendir.

Three can keep a secret..........if TWO are dead!!
Bir sırı üç kişi saklayabilir.......... eğer ikisi ölüyse!!
classic61
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MELİH KAYIRAN Moskova

« Yanıtla #14 : Mayıs 28, 2014, 11:01:28 ÖÖ »

Mahmut Bey, ben de ''Bu güzel 56'nın sahibi kim, neden kendini tanıtmıyor'' diye düşünüyordum. Arabanız kocaman bir Maşallahı hak ediyor, güle güle kullanın.
Aramıza hoş geldiniz, gerçi aramızda imişiniz, ama ben uzakta olduğumdan, siz de pek yazmadığınızdan daha tanışamadık. Bir gün o da olur inşallah. Giriş yazınızı çok beğendim. Bugüne kadar sessizce izleyip, güzel irdelemişiniz. Bundan sonra daha sık paylaşımlarınızı bekleriz.

56 Chevy ve bir yerlerde 84 Caprice SW olacak...
amphitrite
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Berkan Emrah Şimşek

« Yanıtla #15 : Mayıs 28, 2014, 11:28:54 ÖÖ »

Ağabeyim hep birlikteydik yinede hoş geldin.

Ve daha göreceğimiz güzel ve mutlu uzun yıllar olmasını dilerim..

Bir Gün Mutlaka..
Cemalusta
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

CEMAL ONUR

« Yanıtla #16 : Mayıs 28, 2014, 12:18:28 ÖS »

Mahmut kardeşim anlatmak isteyip te anlatamadıklarımızı çok güzel ifade etmişsin ellerine ağzına sağlık
camiamızın ne kadar büyük olduğunun hala farkına varamamış insanlara referans olsun  
miyidogan
miyidogan
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #17 : Mayıs 28, 2014, 12:27:30 ÖS »

Değerli Kardeşim,
Yazını okudum. Çok anlamlı, çok derin. Aslında insanın canını acıtan noktaları o kadar samimi yazmışsın ki, bunlara benzer şeyleri ben hep yıllardır burada yazıp çiziyorum.  Bizim gibi ve araç sahibi olan herkes, mutlaka bir yerde ve bir zamanda şu veya bu şekilde, hak etmediği, canını acıtan bir talihsizlik yaşamıştır.  Bu; işçilik konusunda, usta konusunda, parça konusunda, fiyat konusunda hatta davranış ve/veya forumda ifade konusunda olmuştur. Ama toparlanıyoruz, kendimize yavaş yavaş geliyoruz. Hata yapan, hele de hatalarını tekrar etme gafletini yaşayanlar mutlaka eleğin altına düşerler. Bizler; esnaf nitelikleri taşıyan, onurlu, dürüst, kibirsiz, temiz  ve bir aile öngörüsü  taşıdığımıza kanaat ettiğimize inanırsak,  işte o zaman IKOD'u gör sen. Ben inanıyorum. Bir çoğumuz da buna inanıyor ki, tekrar karşılaştığımızda, hasretle birbirimize sarılabiliyoruz. Biliyorum ki, IKOD yönetiminde bulunan değerli kardeşlerimizin de özverileri bu yüzdendir.

Şemsettin abi endişelerimiz,dileklerimiz ve temennilerimiz aynı bu camia için özveride bulunan bütün ağabeylerimize ve kardeşlerimize selam olsun 

Mahmut İyidoğan
57erol
H-QP 57 GURBET DE YABANCI MEMLEKET TE ALMANCI

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #18 : Mayıs 28, 2014, 12:33:50 ÖS »

Mahmut Bey Hoşgeldiniz

chEROLet
miyidogan
miyidogan
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #19 : Mayıs 28, 2014, 12:36:25 ÖS »

Mahmut Bey, ben de ''Bu güzel 56'nın sahibi kim, neden kendini tanıtmıyor'' diye düşünüyordum. Arabanız kocaman bir Maşallahı hak ediyor, güle güle kullanın.
Aramıza hoş geldiniz, gerçi aramızda imişiniz, ama ben uzakta olduğumdan, siz de pek yazmadığınızdan daha tanışamadık. Bir gün o da olur inşallah. Giriş yazınızı çok beğendim. Bugüne kadar sessizce izleyip, güzel irdelemişiniz. Bundan sonra daha sık paylaşımlarınızı bekleriz.

Melih bey iltifat ediyorsunuz çok teşekkür ederim  

Mahmut İyidoğan
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 8  Hepsi   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu! İKOD Design by nar bilişim
Bu Sayfa 0.05 Saniyede 18 Sorgu ile Oluşturuldu