Duyurular: HIZ DEĞİL, HAZ İÇİN
www.ikod.org.tr
facebook.com/ikodklasik
twitter.com/ikodklasik
youtube.com/ikodklasik
instagram/ikodklasik
forum.ikod.org.tr
ikodklasik@gmail.com
*
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Mart 29, 2024, 08:37:58 ÖÖ

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 59-68 İmpala 70 öncesi Charger, Challenger arıyorum  (Okunma Sayısı 2850 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
osman3443

Çevrimdışı Çevrimdışı

Osman Emrah YALÇINDAĞ

« : Kasım 15, 2013, 12:05:45 ÖS »

arkadaşlar mrb, ben 67-68 impala arıyorum, arac durumu önemli değil özellikle kendim toplayabileceği bi araç olursa daha iyi olur, aynı zamandada yedek parça olarak kullanabileceğim hurda belgeli charger veya  challenger görenler bilenler yardımcı olursa sevinirim. herkese kolay gelsin.

1968 Pontiac Parisienne
osman3443

Çevrimdışı Çevrimdışı

Osman Emrah YALÇINDAĞ

« Yanıtla #1 : Kasım 16, 2013, 05:55:22 ÖS »

66 kişi okumuş ama cvp veren hiç olmamış 66-67 ci kişiler kesin bilgiyle dönecek gibi ,  yokmu gören duyan bilen NeyNeyNey?

1968 Pontiac Parisienne
mustang_tutkusu

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bayram

« Yanıtla #2 : Kasım 16, 2013, 07:06:20 ÖS »

merhaba,
Forum sitemiz diğer forum sitelerine göre biraz farklı
Bu sitede sanal dostluklar klavye üzerinde sohbetler pek fazla olmaz
dostluklar GERÇEK ve üyelerin hemen hepsi birbirinin telefon numarasını iş adresini evini bilir
Ve hemen herkes bir biriyle sık sık görüşür buluşur konuşur yani sitede yazışmalar daha azdır

bazı forum sitelerinde yıllarca birbiriyle yazışan kişiler "nickname" ile bir birine hitap eder ve karşısındaki kişiyi tanımaz bile acaba bir doktor mu yada benden büyük birimi bilmez bile buda samimiyetsiz ve genel anlamda kağıt üzerinde dostluk ve arkadaşlık gibi oluyor

Tavsiyem öncelikle,
kendinizi tanıtarak yani
adınız soyadınız hangi şehirde yaşadığınız ( bu çok önemli mutlaka aynı şehirde yaşayanlarla buluşup konuşursunuz)
ne iş yaptığınız gibi bilgiler paylaşılırsa daha sıcak bir ortam olur ve sonrasında dostluklar muhabbetler ile birlikte
aradığınız araç yada araçlar emin olun çok daha kolay hallolur (yanlış anlaşılmasın tanımıyor diye insanlar söylemiyor manası çıkartmayalım)

çünki sizde biliyorsunuz internet forumlarına üye olup 1-2 defa mesaj yazıp sonrasında mesaj dahi yazmayan bir sürü insan var

son olarak
KLASİK OTOMOBİL HAKKINDA doğru adrestesiniz sitemiz forum üzerinde büyük hareketlilik yoktur
ama reelde yani gerçek yaşamda güzel buluşmalar ve etkinlikler olur ve ayrıca  KLASİK OTOMOBİL HAKKINDA KİTAP GİBİ BİLGİYE SAHİP ansiklopedi gibi ABİLERİMİZ VAR

epeyce lafı uzattım ama genel durum bu umarım yanlış anlaşılacak bir ifade yazmamışımdır
saygılarımla
bu arada ben düzceden Bayram

nasib eylemezse MÂBUD neylesin sultan mahmut
osman3443

Çevrimdışı Çevrimdışı

Osman Emrah YALÇINDAĞ

« Yanıtla #3 : Kasım 19, 2013, 09:58:09 ÖÖ »

KENDİMİ TANITTIM, DAHA ÖNCE FIRSAT OLMAMIŞTI ÖNCELİK BU ARACLARDI HER ZAMANKİ GİBİ O YÜZDEN SIRAYI TERSDEN TAKİP ETTİM SİZEDE BOL PAYLAŞIMLI FORUMLAR.

1968 Pontiac Parisienne
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu! İKOD Design by nar bilişim
Bu Sayfa 0.053 Saniyede 18 Sorgu ile Oluşturuldu