Duyurular: HIZ DEĞİL, HAZ İÇİN
www.ikod.org.tr
facebook.com/ikodklasik
twitter.com/ikodklasik
youtube.com/ikodklasik
instagram/ikodklasik
forum.ikod.org.tr
ikodklasik@gmail.com
*
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Mart 29, 2024, 08:03:49 ÖÖ

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!

Sayfa: 1 ... 33 34 [35] 36   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 1966 - MUSTANG RESTARASYON PROJESI : RUSTANG nami diger ÖMÜRTÖRPÜSÜ- Almanya  (Okunma Sayısı 106440 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
alptuna
alptuna

Çevrimdışı Çevrimdışı

İbrahim Fakioglu

« Yanıtla #340 : Ekim 10, 2016, 07:29:13 ÖS »

Serdar abi , Ersin Tesekkürederim Insallah bitecek ama oda inat bende inat bakalim kim kimin sirtini  yere getirecek 
alptuna
alptuna

Çevrimdışı Çevrimdışı

İbrahim Fakioglu

« Yanıtla #341 : Ekim 13, 2016, 08:02:12 ÖÖ »

Arka cam önü dösemesinden geriye kalanlar  

Bu arada torpidonun  unutulan parcalarida boyandi

classic61
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MELİH KAYIRAN Moskova

« Yanıtla #342 : Ekim 15, 2016, 03:53:50 ÖS »

Kolay gelsin kardeşim, yaptıklarını şapkamızı çıkararak zevkle takip ediyoruz. Maşallah, nazar değmesin!

56 Chevy ve bir yerlerde 84 Caprice SW olacak...
alptuna
alptuna

Çevrimdışı Çevrimdışı

İbrahim Fakioglu

« Yanıtla #343 : Ekim 16, 2016, 12:16:08 ÖÖ »

Tesekkürederim Melih abi begendigine sevindim sürec bazen stresli olsada düse kalka ilerliyorum 

alptuna
alptuna

Çevrimdışı Çevrimdışı

İbrahim Fakioglu

« Yanıtla #344 : Ekim 16, 2016, 12:27:22 ÖÖ »

Bunlarda biraz ilgi görünce cicek gibi acilip sacilan parcalar..

alptuna
alptuna

Çevrimdışı Çevrimdışı

İbrahim Fakioglu

« Yanıtla #345 : Ekim 22, 2016, 11:15:07 ÖS »

<a href="http://dosya.web.tr/KXekJj" target="_blank">http://dosya.web.tr/KXekJj</a>
alptuna
alptuna

Çevrimdışı Çevrimdışı

İbrahim Fakioglu

« Yanıtla #346 : Ekim 22, 2016, 11:41:06 ÖS »

Google amcaya sormadan hic bir is olmuyor  

fakioglu
fakioglu

Çevrimdışı Çevrimdışı

İSMAİl , EMRE / AKSARAY

« Yanıtla #347 : Ekim 27, 2016, 06:28:44 ÖÖ »

Ibrahim kolay gelsin kardesim. masallah cok guzel gidiyorsun.. bu restarasyon asamasinda oldugu gibi ve baska yaptigin islerdede en yakin yardimcinin google oldugunu biliyorum... oralarda yapilan islerin nasil yapildigini ve karsina cikacak problemlerin nasil halloldugunu insanlar video ve gorsel olarak yazili sekilde paylasiyor .. eger dildende anliyorsan zaten isin direkmen kolaylasiyor  her is dalinda bunu gore biliyoruz  ...
malesef  bu daha turkiyede okadar cok yaygin degil  ..Genellikle sadece fotograf koyup ozerinde yorumlar yapiliyor. ...turkiyede de insalllah  insanlar yapilan isi video ve gorsel  turkce olarak paylasmak cok daha yaygin olursa eminim herkes icin cok faydali olacaktir....

fakioglu
alptuna
alptuna

Çevrimdışı Çevrimdışı

İbrahim Fakioglu

« Yanıtla #348 : Kasım 01, 2016, 06:03:04 ÖÖ »

Evet abi malesef öyle Türkiyede genelde araba alinip satilacagi Zaman daha cok sanal alem kullaniliyor arac bakim ve onarimlarinda genelde kullanilmiyor gerci budurum bizi biraz ingilizce ögrenmeye iteliyor
bu acidan bakarsan faydali 

Mustangin elektrigine baslamisdim ama sürec beni cok zorluyor Allahdan tesisat orjinalde internetden buldugum resimlerle diagramlarla biseyler yapmaya calisiyorum su anda  Arka stoplar sinyaller fren plaka lambasi gerivites lambasi ic aydinlatma silecek kalorifer vites lambasi mars uzun kisa farlar calisiyor.. calismiyanlar  torpido gözü aydinlatmasi depo göstergesi Radio Cakmak ara Konsul isiklandirmasi cam suyu püskürtme bunlari cözmeye calisiyorum dedigim gibi genelde USA sayfalarinda Bilgi var ama bende okadar ingilizce yok
ama cözecegim. Okyonusu gecdikden sonra derede bogulmam Allahin izniyle..

alptuna
alptuna

Çevrimdışı Çevrimdışı

İbrahim Fakioglu

« Yanıtla #349 : Kasım 10, 2016, 05:59:13 ÖÖ »

Elektirikde bir süre takildim sürec cok agir ilerliyor yinede ufak tefek biseyler yapabildim.
Torpido gözünün yenisini almisdim ancak orjinaliyle ufak farkliliklari var bu modelde
dörtlü sinyal anahtari torpido gözüne takilmis kablolar icin delik eksik ve ruhsatlik yok
eskisinden cikarip buna takdim etiketde yerini Aldi. Elektirikde calismayan tek sey suanda
Radio ve ara konsulun lambasi digerleri cok sükür halloldu..

Sayfa: 1 ... 33 34 [35] 36   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu! İKOD Design by nar bilişim
Bu Sayfa 0.055 Saniyede 19 Sorgu ile Oluşturuldu