Duyurular: HIZ DEĞİL, HAZ İÇİN
www.ikod.org.tr
facebook.com/ikodklasik
twitter.com/ikodklasik
youtube.com/ikodklasik
instagram/ikodklasik
forum.ikod.org.tr
ikodklasik@gmail.com
*
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Mart 29, 2024, 07:39:13 ÖÖ

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 1969 İmpala, Fikirleriniz Lütfen Arkadaşlar..  (Okunma Sayısı 2464 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
myk123
mehmet

Çevrimdışı Çevrimdışı

« : Ekim 07, 2011, 07:39:00 ÖS »

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-chevrolet-1969-chevrolet-impala-6-silindir-duz-vites/detay/

arkadaşlar ilandaki araç nasıl sizce ilk amerikanım olacak sizce beni idare edermi bir süre sahibini aradım 4 dedi son ama ben pazarlığımı yaparım sizce nasıl araç
Ahmet_Aytaf
05356323009

Çevrimdışı Çevrimdışı

ASALETİN SİMGESİ

« Yanıtla #1 : Ekim 07, 2011, 08:26:55 ÖS »

Mehmet bu işler kolay değil,ama ben yaparım altından kalkarım diyorsan hiç düşünme al.Şimdiden Allah kolaylık versin.Bitmiş halinide görmek isteriz.

YaVaŞ ve ALçAkTaN SüZüLeReK!!!
IMPALA
hardtop_fatih
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ekim 07, 2011, 08:30:25 ÖS »

Fiyat iyi ama aldıktan sonra yapacağın işler doğru sanayi,Kaportacı Seyit Ali usta;tık tık 2 onluk,Döşemeci Şaban usta 3 onluk.. Bunlara hazır hissediyorsan kendini hemen al kardeş.. Allah kolaylık versin..
black1
Hakan Çetin

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : Ekim 07, 2011, 11:55:03 ÖS »

Bence biraz daha arastir derim. İlk amerikan icin zor bir arac. Kaporta boya doseme mekanik derken sana 20.000 TL nin uzerine gelecektir.
10.000 gibi bir rakama sorunsuz yuruyen bir arac alip gezer durumda bu ise baslaman hem sanayilerde gecen umutsuz gunler hemde maddi olarak beklentinin uzerine cikmasi gibi sikintilari ortadan kaldirip usta parca fiyat gibi ogrenileri kolaylastirir.
Sonrasinda bu arac gibi bir araci toparlaman ya da projelendirip degerlendirmen (ya da hic degerlendirmen ) daha kolay olur.

Erkekler hep cocuk kalir degisen oyuncaklarinin boyutudur.
myk123
mehmet

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : Ekim 08, 2011, 11:17:40 ÖÖ »

fikirleriniz için teşekkür ederim sizler bu işin içinde olan insanlarsınız fikirleriniz bnm için önemli o yüzen ben bu aracı askıya alayım benim ilk aşamadaki hedefim bütçeme uygun yürüyen en azından belli bir süre binebileceğim bir american
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu! İKOD Design by nar bilişim
Bu Sayfa 0.056 Saniyede 19 Sorgu ile Oluşturuldu