Duyurular: HIZ DEĞİL, HAZ İÇİN
www.ikod.org.tr
facebook.com/ikodklasik
twitter.com/ikodklasik
youtube.com/ikodklasik
instagram/ikodklasik
forum.ikod.org.tr
ikodklasik@gmail.com
*
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Mart 29, 2024, 07:01:56 ÖÖ

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!

Sayfa: 1 2 3 ... 11 [Hepsi]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: HAYDI HEP BIRLIKTE ATAMIZI ZIYARETE ANITKABIR'E GIDIYORUZ - IKOD  (Okunma Sayısı 29465 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
İKOD
YÖNETİM

Çevrimdışı Çevrimdışı

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN...

Site
« : Eylül 10, 2009, 10:38:18 ÖÖ »

Değerli Klasikoto.net ve İKOD üyeleri,
Derneğimizin kuruluşu vesilesiyle Ulu Önder Atatürk'e olan bağlılığımız, saygımız ve sevgimiz adına ebedi istirahatgahı Anıtkabir'e çelenk koymaya gidiyoruz.
Evet İKOD, Atatürk ilke ve inkılaplarına olan sonsuz bağlılığının göstergesi olarak klasik otomobil camiası içinde bir ilki daha gerçekleştirerek Anıtkabir Komutanlığına yaptığı başvuru sonucunda
10 EKİM 2009 CUMARTESİ GÜNÜ
SAAT;13:30'da
Resmi törenle Ata'mızın Mozolesine çelenk koyarak, Anıtkabir Özel Defterini imzalayacaktır.
Bu anlamlı günü siz değerli dostlarımızla beraber paylaşmak ve yaşamak için
10 Ekim sabahı İstanbul'dan KLASİK OTOMOBİLLERİMİZLE beraber konvoy eşliğinde yola çıkarak Anıtkabir yolu üzerindeki (İstanbul-Adapazarı-Düzce-Bolu ve Ankara'daki tüm klasik otomobilci dostlarımızla beraber) tüm dostlarımızın otomobilleriyle bizlere katılarak bugünleri yaşamamızı sağlayan Atamıza bağlılığımızı göstermek ile  Türkiye'deki Klasik Otomobil sevgisini ve dostluğunu anlatmak adına sizleri aramızda görmek istiyoruz.
Araçlarıyla yada araçsız katılmak isteyen tüm dostlarımız gerek buradan gerekse
sekreterya@ikod.org.tr  adresinden bizlerle temasa geçebilirler.
Saygılarımızla,
İKOD Yönetim Kurulu        

whitecaprice
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

HAKAN KUŞÇU

« Yanıtla #1 : Eylül 10, 2009, 10:53:59 ÖÖ »

SEVGİLİ ARKADAŞLAR ,ÖNCELİKLE BU GÜZEL ORGANİZASYONU TEBRİK EDERİM ,TÜM KATILIMCI DOSTLARIMI ANITKABİR'E 100 METRE OLAN OFİSİME (DİNAMİK GÜVENLİK)DAVET ETMEKTEN VE HEPİNİZİ OFİSİMDE GÖRMEKTEN ONUR DUYACAĞIMI BELİRTMEK İSTERİM ,YÖNETİM BENİMLE İRTİBATA GEÇERSE ORGANİZASYON İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPMAYA HAZIRIM.
HAKAN KUŞÇU
İKOD
YÖNETİM

Çevrimdışı Çevrimdışı

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN...

Site
« Yanıtla #2 : Eylül 10, 2009, 11:00:29 ÖÖ »

Sevgili Hakan Kuşçu,
Nazik davetiniz için çok teşekkür ederiz.
Orada olmaktan memnuniyet duyacağız.
Önümüzdeki günlerde sizinle de organizasyonun detayları hakkında irtibata buradan geçeceğiz.
Saygılarımızla,
ilker TAYALI
Genel Sekreter

chevrolet60
Tayfun AKGÜN
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne mutlu TÜRKÜM diyene!

« Yanıtla #3 : Eylül 11, 2009, 09:10:58 ÖÖ »

Muhteşem olacağı kesin görünüyor, bu yaşıma gelipte daha Anıtkabire gidememiş olmak ve bundanda büyük üzüntü ve utanç duymakla beraber bu sefer aranızda olmayı çok isterim, İKOD'u bir kere daha tebrik ediyorum, Atamızın huzuruna hep beraber çıkmak hepimiz için büyük bir sevinç kaynağı olacaktır.

Cezam müebbet aşk, tek sorun Impalasızlık...
cuneytkar
MODERATOR

Çevrimdışı Çevrimdışı

Cüneyt Karpuzoğlu / İKOD

« Yanıtla #4 : Eylül 11, 2009, 10:08:07 ÖÖ »

Evet Tayfun sana katılıyorum.Özellikle manevi hazlara daha çok ihtiyacımızın olduğu bugünlerde iyi bir fırsat olacaktır.Hep birlikte katılmaya çalışalım.Emeği geçenlere çok teşekkürler...Selamlar , Cüneyt
ozgur
Özgür Özbey

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : Eylül 11, 2009, 10:50:06 ÖÖ »

bu zamanda cok guzel bi düşünce.. helal olsun..
bigshark
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

SERDAR GENÇ/ Abi ısırır mı? Yok, Isırmaz , Öper !

« Yanıtla #6 : Eylül 11, 2009, 10:52:34 ÖÖ »

Bence cok iyi dusunulmus bir organizasyon. Istanbul'dan gidecek arkadaslar arabalarinda bana da yer ayarlasinlar...Bu arada Ankara'daki klasikseverlerin diger illerden gelecek arkadaslara ev sahipligi yapacagini ve destek vereceklerini umuyorum.

Herkese desteklerinden dolayi simdiden tesekkurler..

Serdar

57 Chevy is the BEST!
umut
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Lacivert Olmadan Sarı Sevilmez...

« Yanıtla #7 : Eylül 11, 2009, 11:18:04 ÖÖ »

Ölümsüz önderimiz Ulu Atatürk'ün huzuruna en son 10 yıl önce çıkmıştım eğer bir sorun çıkmazsa bu büyük organizsayonda ben de olacağım.

Bir daha gel, gel Samsun' dan
demodek
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

İLKER TAYALI

Site
« Yanıtla #8 : Eylül 11, 2009, 06:14:23 ÖS »

Atamıza giderken İzmit'li dostlarımızı da bekliyoruz.
Tabii Adapazarı'ndan Aydın ağabey ile Sedat ağabeylerin de kesin olarak konvoyumuza katılacaklarını düşünerek bu organizasyonun çok geniş bir katılımla gerçekleşeceği ümidindeyim. 
ilker
tevfik65
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

HAZ DEĞİL, HIZ İÇİN...

Site
« Yanıtla #9 : Eylül 11, 2009, 07:08:17 ÖS »

İnşallah bir aksilik çıkmaz ise, biz ailecek gelip Atamızın huzuruna çıkmak istiyoruz.

Tevfik Doğruman
classic61
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MELİH KAYIRAN Moskova

« Yanıtla #10 : Eylül 12, 2009, 09:10:31 ÖÖ »

Güzel ve anlamlı bir etkinlik olacağından eminim.
Şimdiden düzenleyenleri ve katılanları tebrik ederim.

56 Chevy ve bir yerlerde 84 Caprice SW olacak...
papatya54
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Sedat Papatya/SAKARYA

Site
« Yanıtla #11 : Eylül 12, 2009, 12:08:05 ÖS »

Klasiklerle şu ana kadar yapmış olduğumuz en anlamlı organizasyon olacaktır; sanırım bir diğer önemi de  biz  klasiklerimizle birlikte arabalı arabasız klasikseverler olarak çatısı altında olduğumuz derneğimizin böylece Türkiyemizin başkenti Ankara ve çok özel bir yer de Anıtkabir de ses getirerek görsellik açısından geniş kitlelere ulaşmamıza da vesile olacaktır, ayrıca bu hareketin gelecekte ki süreçler de bu sevdaya gönül veren hepimiz için çok yararlı olacağı düşüncesindeyim.Sakaryalı klasikseverler olarak bu anlamlı hareketi destekliyoruz;Sakarya'dan sevgi ve selamlarımla Sedat Papatya;

Anlatılmaz ki;Yaşanır !
deeppurple
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

AYDIN ÖZDEMİR / SAKARYA

« Yanıtla #12 : Eylül 12, 2009, 12:44:11 ÖS »

Bundan daha anlamlı bir organizasyon olamaz. Haberi okuduğunda çok heyecanlandım.
Ankara'ya hangi nedenle gidersem gideyim mutlaka Anıtkabir'e Ata'mı ziyaret olmazsa olmazım.
Bu seferki ziyaretin İKOD çağrısı ile olması bir başka güzel.
Ben ve Klasik'im her zamankinden daha özenli ve yakışıklı olacağız.
Heyecanla bekliyorum.
Organizasyonu düşünen arkadaşlarıma teşekkürler.
Aydın Özdemir/Sakarya

Aydın Özdemir/Sakarya
İKOD
YÖNETİM

Çevrimdışı Çevrimdışı

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN...

Site
« Yanıtla #13 : Eylül 12, 2009, 01:53:08 ÖS »

Değerli dostlarımız,
Sizlerden gelen olumlu tepkilerle doğru yolda olduğumuzu bir kez daha iyi anlamış oluyoruz. Katılımlarınız bizleri onurlandıracaktır. Ankara'ya ne kadar kalabalık bir ekip ve konvoyla gidersek Klasik otomobil camiasının büyüklüğünü Türkiye daha iyi anlayacaktır diye düşünüyoruz.

classic61
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MELİH KAYIRAN Moskova

« Yanıtla #14 : Eylül 12, 2009, 06:57:36 ÖS »

Ankaradan da büyük bir katılm olacaktır sanıyorum

Hakan bey,

Sadece Başkent ve evsahibi Ankara'dan değil, yol üzerindeki illerimiz Kocaeli, Sakarya ve Bolu'dan da katılım olacaktır herhalde. Ankara'ya yakın orta Anadolu İllerimiz, özellikle Konya ve Kayseri'den ise henüz ses yok ama en azından temsilci gönderirler diye tahmin ediyorum.

ozgur
Özgür Özbey

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #15 : Eylül 12, 2009, 08:34:06 ÖS »

İKOD
YÖNETİM

Çevrimdışı Çevrimdışı

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN...

Site
« Yanıtla #16 : Eylül 13, 2009, 12:49:57 ÖÖ »

sevgili özgür
çok güzel ve çok özel olmuş ellerine sağlık
teşekkürler,

ilker_KARTAL
İKOD ÜYESİDİR

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #17 : Eylül 13, 2009, 10:03:57 ÖÖ »

Böyle güzel ve manavi değerlerimizi bir dernek olarak unutmadığımızı tüm türkiye duysun ve görsün.Ve her gecen zaman içinde biz bir büyük aile oluyoruz ve beni bu olay çok duygulandırıyor ayrıca sevindiriyor.Siz abilerimle hep birlikte bende bir İKOD üyesi olarak inşallah yerimi alacağım.

Saygılarımla.
ilker KARTAL
ozgur
Özgür Özbey

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #18 : Eylül 13, 2009, 11:34:11 ÖÖ »

sevgili özgür
çok güzel ve çok özel olmuş ellerine sağlık
teşekkürler,

rica ederim bunu ben yaptım cok amatör oldu, ama eger bir baskı için kullanıcak olursanız bana logonun cozunurlugu yuksek bir kopyasını yollarsanız, eşime daha düzgün profosyonel bir tasarım yaptırtabilirim..
KlasikAdam
www.klasikotoankara.com Gsm= 05324566266

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #19 : Eylül 14, 2009, 01:53:36 ÖS »

İstanbulda Klasik Otomobilcilik adına yaptıklarıyla ve kurdukları dernekle camiaya örnek teşkil eden başta Cihan CEYLAN , Serkan OKAY , Hakan ARVAY , İlker TAYALI ve emeği geçen değerli arkadaşlarım!
Bugüne kadar yaptığınız güzel çalışmalarla topladığınız takdiri Ulu Önder Atatürk'e olan bağlılığınız, saygınız ve sevginiz adına Atatürk ilke ve inkılaplarına olan sonsuz bağlılığınızın göstergesi olarak sergilediğiniz onurlu duruşla taçlandırdınız. Biz Ankara Klasik Otomobilciler Platformu olarak bu organizasyona tabiiki katılacağız ve Atamızın huzurunda sizlerle birlikte olacağız.
Ulu Önderimizi ziyaret ettikten sonra  Başkentin misafiri klasiklerimizi ve klasikçi dostlarımızı ağırlamak için bizlerde bir takım hazırlıklar tabiiki yapmış olacağız. Ayrıntıları netleştiği zaman duyuracağımız birliktelik proğramında çevre illerdende bütün dostları görmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Zeynel BEKTAŞ / ANKARA

Zeynel BEKTAŞ / ANKARA
mustang_tutkusu

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bayram

« Yanıtla #20 : Eylül 14, 2009, 02:02:59 ÖS »

düzce kavşağında otobanda otostop yapacam  bakalım biriniz arabaya alırsınız artık

nasib eylemezse MÂBUD neylesin sultan mahmut
cemed

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #21 : Eylül 15, 2009, 02:15:32 ÖÖ »

klasik amerikan platformunun izmir ayağı olarak bizlerde bu aktivetede yer almak ve ATA mızın huzurunda bulunmak isteriz.duyurumuzu yapıp en kısa zamanda gelişmeleri buraya aktarıcağım.özellikle en gavur izmirlileri toplayıp geleceğim.)))
İKOD
YÖNETİM

Çevrimdışı Çevrimdışı

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN...

Site
« Yanıtla #22 : Eylül 15, 2009, 11:05:48 ÖÖ »

Sevgili İzmir'li dostlarımız sakın sizleri unuttuk sanmayın. Yolun size uzak olacağını ve giderken buluşmamızın zor olacağını düşündüğümüzden yoksa herkesten önce güzel İzmir'imizin güzel insanlarını olmadan bir yere gidilmez
sizleri de Anıtkabir'de gormek bizi mutlu edecek.

Serhat Atan
Serhat Atan

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #23 : Eylül 17, 2009, 02:10:19 ÖÖ »

Arkadaşlar o tarihlerde İstanbul'a dönmüş olacağım.Biliyorum araçsız da olsa tüm üyeleri çağırıyorsunuz.Ben de gelmek istiyorum;mümkün mertebe o tarihler de benim için gayet uygun;ama henüz klasik bir araç sahibi değilim.Bu gitme işi nasıl olur?
Yani hem yeni üyeyim;hem aracım yok.Bir de elbette bunun masrafı olacaktır gidersem;bunun adı ne olur?

Saygılarımla.
Serhat ATAN.
demodek
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

İLKER TAYALI

Site
« Yanıtla #24 : Eylül 17, 2009, 09:04:51 ÖÖ »

Sevgili Serhat merhaba,
Öncelikle aramıza katıldığın için hoşgeldin diyoruz.
İKOD ve Klasikoto.net çatısı altında klasik otomobilinin olmasının zorunluluğu yok biliyorsun.
Ankara'ya isteyen her arkadaşımız yeni model araçlarıyla da gelebilirler. Ayrıca katılım durumuna göre de bizlerin araçlarında yer ayarlama durumumuz söz konusu. Fiyat konusuna gelince de herkes kendi harcamasından sorumlu ama ortak bir araçla gidildiği takdirde benzin masrafına katkı olunmasından yanayım.
saygılarımla,
ilker tayalı
cemed

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #25 : Eylül 22, 2009, 03:55:36 ÖÖ »

Sevgili İzmir'li dostlarımız sakın sizleri unuttuk sanmayın. Yolun size uzak olacağını ve giderken buluşmamızın zor olacağını düşündüğümüzden yoksa herkesten önce güzel İzmir'imizin güzel insanlarını olmadan bir yere gidilmez
sizleri de Anıtkabir'de gormek bizi mutlu edecek.

tabikide unutulduğumuzu düşünmedik.sonuç itibariyle gönülleri fikirleri amaçları  en önemlisi en büyük zevkleri ortak olan ve de ortak bir noktada buluşmuş olan insanlarız.kaldıki ziyaretin amacı çok hassas bir dönemden geçtiğimiz şu günlerde önemini iki kat daha da arttırıyor.yarın yani bayramın 3. günü egeamericancarclub olarak mangal toplantımız var ve bu konu gündeme getirilip knuşulacak.bizlerde katılım için rotamızı buradan duyuracağız.bu arada izmirde olup ta mangal partisine gelmek isteyen arkadaşlar olursa 0 532 363 19 30  dan bana ulaşabilirler.
Sevgi ve saygılarımla.

Cem Keskin
İKOD
YÖNETİM

Çevrimdışı Çevrimdışı

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN...

Site
« Yanıtla #26 : Eylül 24, 2009, 10:43:19 ÖS »

Çok değerli klasikoto.net ve İkod üyeleri,
Ankara - Anıtkabir ziyaretimize 15 gün kala sizlerden özel bir ricamız olacak.
Bildiğiniz üzere Ankara'ya İstanbul ve diğer illerimizden araçlı yada araçsız dostlarımızın katılımıyla kalabalık bir grup olarak gidip orada bizlerle beraber Sevgili dostumuz, arkadaşımız, ağabeyimiz Zeynel ve diğer ankaralı klasikoto severler dostlarımızın katılımıyla Anıtkabir ziyaretimiz sonrası bizleri başkentimizde güzel bir birliktelik daha bekliyor.
Yine sevgili dostumuz Zeynel'in organizasyonluğunda Ankara'lı diğer klasik severlerle birlikte beraber olacağımız birkaç saat içinde doyumsuz sohbetler ve anları paylaşacağız. Belki köfte belki sucuk partisi düzenleyecekler.
Yolculuğumuzun organizasyonu için, Anıtkabir komutanlığına çelenk koyma töreni için, Ankara içi hafta sonu trafiği konvoy izni için ve de tabiiki sevgili Zeynel'in Ankara organizasyonunu için lütfen kesin katılımlarınızı araçlı yada araçsız olacak şekilde en geç 29 eylül saat 17:00'ye kadar gerek siteden, gerek cep telefonundan 533-2907246 gerekse sekreterya@ikod.org.tr adresinden tarafımıza bildirmenizi rica ederiz.
Bizleri şimdiden mahçup eden ev sahipliğinin, misafirperverliğin güzelliklerini gösteren ve sunan sevgili Zeynel'e ve onun arkasındaki tüm ankara'lı dostlarımıza şimdiden teşekkürlerimizle,
Saygılarımızla
ilker tayalı
genel sekreter

İKOD
YÖNETİM

Çevrimdışı Çevrimdışı

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN...

Site
« Yanıtla #27 : Eylül 24, 2009, 10:57:57 ÖS »

Değerli dostlar,
Ankara hareket saatimiz kesin olmamakla beraber 10 ekim cumartesi sabahı saat 05:30 civarı olacaktır.
Lütfen şimdiden kendimizi bu saate göre programlıyalım.
Önemli not: tören için saat en geç saat 13:00 te anıtkabir tören alanında olunması gerekiyor aksi takdirde tören iptal ediliyor.
Saygılarımla,
İLKER TAYALI
GENEL SEKRETER

57ford
MODERATOR

Çevrimdışı Çevrimdışı

SUAT BULUT

« Yanıtla #28 : Eylül 25, 2009, 05:31:51 ÖS »

10 Ekim'de Anıtkabir yolculuğun da aracımla beraber konvoyda bende varım.

Serdar haberin olsun..

Suat BULUT
bigshark
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #29 : Eylül 25, 2009, 05:44:20 ÖS »

10 Ekim'de Anıtkabir yolculuğun da aracımla beraber konvoyda bende varım.

Serdar haberin olsun..

Suat, co-pilot olarak yanindayim kardesim... Yol uzun, hani belki 55'in gazina dokunmak da nasip olur bana??

57 Chevy is the BEST!
mustang_tutkusu

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bayram

« Yanıtla #30 : Eylül 25, 2009, 07:36:49 ÖS »

düzce kavşağında otobanda otostop yapacam  bakalım biriniz arabaya alırsınız artık

beni kimse almayacak galiba 

deeppurple
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

AYDIN ÖZDEMİR / SAKARYA

« Yanıtla #31 : Eylül 25, 2009, 08:44:37 ÖS »

Olurmu öyle şey, seni bırakırmıyız.
Benim programın netleşsin ona göre haberleşiriz.
Mutlaka bir yer olacaktır.
Selamlar
Aydın Özdemir / Sakarya

Aydın Özdemir/Sakarya
İKOD
YÖNETİM

Çevrimdışı Çevrimdışı

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN...

Site
« Yanıtla #32 : Eylül 26, 2009, 12:00:30 ÖS »

Değerli dostlar merhaba,

İKOD olarak ANITKABİR - Ankara organizasyonunu planlamamız sonrasında Ankara'dan ilk olarak bu etkinliği değerli dostumuz Zeynel'le paylaşmıştık. O da Ankara'lı klasik otomobilciler olarak bir araya gelip bir ev sahipliği organizasyonu yapabileceklerini belirtip bir takım çalışmalar yaptıktan sonra bizlere bildireceklerini daha önceden sitede de duyurmuştu.
Şimdi Ankara'da Anıtkabir'de bizlerle beraber olacak ardından da güzel bir öğleden sonra geçireceğimiz organizasyonu düzenlemeye çalışanların çok değerli Ankara'lı Klasik Otomobilci dostlarımız olduğunu bir kez daha belirtmek istedik. Bu anlamlı etkinlikte şimdiden kolay gelsin diyoruz.
ilker TAYALI
İKOD GENEL SEKRETERİ

İKOD
YÖNETİM

Çevrimdışı Çevrimdışı

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN...

Site
« Yanıtla #33 : Eylül 26, 2009, 12:01:11 ÖS »

Tekrar belirtmek istiyoruz gelmek isteyen her dostumuzu araçları olmasa da bizlere iletişim bilgilerini ulaştırdıkları takdirde buluşma noktamızı geçiş güzergahımızı ve saatini belirtip arkadaşlarımızı alabileceğiz.
İlker tayalı
ikod genel sekreteri

chevrolet60
Tayfun AKGÜN
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne mutlu TÜRKÜM diyene!

« Yanıtla #34 : Eylül 28, 2009, 09:38:17 ÖÖ »

Bizde bir aksilik olmazsa 3 kişi geliyoruz.

Cezam müebbet aşk, tek sorun Impalasızlık...
percemkuafor
Burçin AYDIN 55

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #35 : Eylül 28, 2009, 11:52:55 ÖÖ »

iş konusunu ayarladıgım takdirde hemen haber verriyorum ben ve 55 im gelmeyi çok istiyoruz ama inşallah iş durumumu ayarlıyacagım,aramada kaç kişide sıgarsa herkesi yoldan toplarım )  düzceden gelicek arkadaşlar hiç kalmaz nede olsa DÜZCELİYİZ )

Kadına etek,erkeğe chevrolet....
demodek
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

İLKER TAYALI

Site
« Yanıtla #36 : Eylül 28, 2009, 04:12:24 ÖS »

Çok değerli klasikoto.net ve İKOD üyeleri,
Ulu önder Atatürk'ü ziyaretimizin resmi izin belgesi ve Anıtkabir'de uymamız gereken kurallar aşağıda belirtilmiştir.
Saygılarımızla
İlker TAYALI
İKOD Genel Sekreteri

classic61
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MELİH KAYIRAN Moskova

« Yanıtla #37 : Eylül 29, 2009, 08:14:24 ÖÖ »

Heyecan veren ve duygulandiran bir belge.

alierkan

Çevrimdışı Çevrimdışı

ALİ ERKAN / ANKARA

« Yanıtla #38 : Eylül 29, 2009, 02:34:09 ÖS »

Sevgili Klasikçi Dostlarım!
Ulu Önder ATAMIZI ziyaret vesilesi  ile başkent Ankaraya gelecek olmanız beni ziyadesiyle mutlu etti , inanın çok heyecanlıyım. Klasik sever olarak ve bu ülkenin vefakar evlatları olarak aziz Atamızı Anıtkabirde ziyaret düşüncenize saygı duyuyor ve tebrik ediyorum , bizde bir ATATÜRK askeri olarak ebedi istirahatgahında sizlerle birlikte yerimizi alacağız.
Ben ve eşim (o günkü izin durumuna göre) sizleri emektar Plymouthumuzla Ankaranın girişinde karşılayıp elimizden gelen en güzel şekilde canıyürekten ev sahipliği yapmaya çalışacağız.
klasikoto.net in Adminleri iyiki sizleri bulup tanışmışım hayallerimin ideallerimin gerçekleşmesine hep önderlik ediyorsunuz , çok teşekür ederim.

KLASİK SEVGİMİZ ENGELLENEMEZ...

Kalbimi doğduğu yere gömün.
55 mercury

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #39 : Eylül 29, 2009, 02:41:48 ÖS »

Sevgili Ali abimiz,
Yazdıklarını okuyup duygulanmamak, gururlanmamak mümkün değil. Senin heyecanın bizlere her zaman güç veriyor. Bu site vesilesiyle senin gibi değerli abilerimiz ile tanışmış olmak mutluluk verici...
ozseymen
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Şemsettin Özseymen - 55 Chevy Belair

« Yanıtla #40 : Eylül 29, 2009, 04:10:01 ÖS »

Değerli İKOD yönetimi, değerli dostlar,

Son derece isabetli bir etkinlik. Bu fikrin sahiplerine derin teşekkürlerimizi sunarız.

Eşim ve kızım ile katılacağız inşallah.

2 ilave  kişi (aile olabilir) alabiliriz aracımıza.

Araç ve kişi seviyesinde olabildiğince çok katılımın sağlanması ve etkinliğin mükemmel olması amacıyla –ki eminim yazdıklarımın bir çoğu gündeminizdedir;

- Gidiş ve dönüşün aynı gün olmasını yorucu bulanlar olabilir. Konaklama için alternatifler üzerinde durmalıyız.

- Her başlığı tek tek inceleme fırsatı olmayan dostlarımız olabilir. Siteye  girişite bu etkinliği duyurmamızın katılımın çokluğu açısından isabetli olacağını düşünüyorum (mesela <buraya reklam verebilirsiniz> alanı  kısa bir müddet için kullanılabilirmi?)

- Arabalarımızın karşılaşacağı muhtemel arızalara karşı aramızda bulunan dostlarımızdan, bir teknik ekip/ekipman oluşturarak konvoyumuzun bu ekipten (telefon iletişimi yoluyla) haberdar edilmesini öneriyorum.   

Sevgi ve Saygılarımla
Şemsettin Özseymen

Three can keep a secret..........if TWO are dead!!
Bir sırı üç kişi saklayabilir.......... eğer ikisi ölüyse!!
55 mercury

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #41 : Eylül 29, 2009, 04:33:26 ÖS »

Şemsettin abi,
Hepsinin ayrıntılarını düşünüyoruz, yarın ayrıntıları buradan duyururuz...
Görüşmek üzere,
Haluk14
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Haluk Boyacı / BOLU

« Yanıtla #42 : Eylül 29, 2009, 08:08:27 ÖS »

Mrb..Düşünce gerçekten harika...Ses getirecek, Anlamlı, ATAMIZI ziyaret, Dernegimiz içinde olumlu bir hava ve kaynaşma saglayacaktır...Bolu grubu olarak üzerimize düşen her konuya açık oldugumuzu ifade etmek istiyorum...Saygılar....Haluk 

bigshark
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #43 : Eylül 30, 2009, 09:26:24 ÖÖ »

Mrb..Düşünce gerçekten harika...Ses getirecek, Anlamlı, ATAMIZI ziyaret, Dernegimiz içinde olumlu bir hava ve kaynaşma saglayacaktır...Bolu grubu olarak üzerimize düşen her konuya açık oldugumuzu ifade etmek istiyorum...Saygılar....Haluk 

Haluk agabey,

Bolu'da ben 55 Chevy'den 57'ye transfer olabilir miyim acaba???:  Kahkaha Kahkaha

Serdar

57 Chevy is the BEST!
papatya54
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Sedat Papatya/SAKARYA

Site
« Yanıtla #44 : Eylül 30, 2009, 09:59:04 ÖÖ »

Serdar sanırım Haluk'un o gün konvoya katılırken yapacağı sürpriz ses getirecek Ney

Anlatılmaz ki;Yaşanır !
bigshark
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #45 : Eylül 30, 2009, 10:21:55 ÖÖ »

Serdar sanırım Haluk'un o gün konvoya katılırken yapacağı sürpriz ses getirecek Ney

Ondan haberim var Sedat agabey, ben 57 derim baska bir sey demem..

57 Chevy is the BEST!
scelikkaleli
Serkan Çelikkaleli

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #46 : Eylül 30, 2009, 12:51:37 ÖS »

1977 Murat 131 imle ben de konvoyunuza bursa yı temsilen katılmak istiyorum.(Yağmur yoksa )

Bu organizasyondan ötürü sizleri tebrik ederim.

Serkan Çelikkaleli

16 ZF 515
1977 Murat 131 - BURKOD üyesi
Gemlik-Bursa
1974
KlasikAdam
www.klasikotoankara.com Gsm= 05324566266

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #47 : Eylül 30, 2009, 04:41:48 ÖS »

Değerli klasik otomobilci dostlar İKOD’un düzenlemiş olduğu  ATATÜRKÜ ZİYARET ORGANİZASYONU’nu takiben  Ankara Klasik Otomobilciler Platformu adına değerli büyüğümüz Şaban KARAMANCI tarafından bir döner partisi organizasyonu yapılmıştır. İKOD’un kuruluşu ve ATATÜRKÜ ZİYARET inceliğinden  ötürü verilecek bu davete bütün klasik otomobilciler davetlidir.

Yemek hazırlığının katılıma göre yapılacağından katılımcı dostların kaç kişi katılacaklarını buradan bildirmeleri rica olunur…

Zeynel BEKTAŞ / ANKARA
deeppurple
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

AYDIN ÖZDEMİR / SAKARYA

« Yanıtla #48 : Eylül 30, 2009, 09:10:23 ÖS »

Olağandışı bir engel olmazsa ;
Ben şimdilik 1 kişiyim, Düzce'den Mustang_Tutkusu benim aracımla gelirse olduk "2".

Selamlar
Aydın Özdemir / Sakarya

Aydın Özdemir/Sakarya
İKOD
YÖNETİM

Çevrimdışı Çevrimdışı

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN...

Site
« Yanıtla #49 : Eylül 30, 2009, 09:22:57 ÖS »

Değerli Klasikoto.net ve İKOD üyeleri,
Anıtkabir organizasyonumuz çerçevesinde bizleri Ankara'da çok güzel bir etkinliğe davet eden Ankara Klasik Otomoilciler Platformu adına Şaban Karamancı beye şimdiden bu nazik davetleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Sevgili Zeynel'in de belirttiği üzere döner partisi organizasyonu açısından katılımlarınızı en kısa zamanda bildirmenizi rica ederiz.

Bu arada sizlerden gelen yoğun talep üzerine Ankara gezimizi konaklamalı ve konaklamasız olarak alternatifli planlamaktayız. Bununla ilgili programımız (hareket saati- tören - konaklama- dönüş) 2 EKİM CUMA günü siteden duyurulacaktır.
Saygılarımızla,
İKOD

demodek
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

İLKER TAYALI

Site
« Yanıtla #50 : Eylül 30, 2009, 09:24:57 ÖS »

Aydın ağabey iyi akşamlar,
Adapazarı'ndan sen ve Sedat ağabeyden başka gelen var mı acaba?
ilker tayalı
pininfarino

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #51 : Ekim 01, 2009, 04:25:42 ÖÖ »

bende Ankara seyahatimi o güne denk getirip aracım ile size katılmak isterim, İzmir'inde tuzu olsun bu organizasyonda.
demodek
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

İLKER TAYALI

Site
« Yanıtla #52 : Ekim 01, 2009, 09:28:33 ÖÖ »

bende Ankara seyahatimi o güne denk getirip aracım ile size katılmak isterim, İzmir'inde tuzu olsun bu organizasyonda.

Çok memnun oluruz. Ankara'da görüşmek üzere
ilker TAYALI
papatya54
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Sedat Papatya/SAKARYA

Site
« Yanıtla #53 : Ekim 01, 2009, 09:48:38 ÖÖ »

İlker bu hareket camiada heyecan uyandırdı "mutlaka gelmeyi arzu ederim" denilse de tabii ki son durum o gün netleşecek Sakarya ve çevresinde yaptığım bir çalışmayla şimdilik İzmit de dahil  5 arabalı bir gurup oluyoruz ayrıca arabalarımızda birlikte olacağımız klasikçi dostlarımız da olacak,araç ve kişi sayısı olarak son katılımı bir gün öncesinde netleştiririz;Sakarya'dan sevgi ve selamlarımızla Sedat Papatya;

Anlatılmaz ki;Yaşanır !
bigshark
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #54 : Ekim 01, 2009, 09:59:22 ÖÖ »

Mehmet Kosdag agabey ses ver, sen yokmusun ortalarda? Ya Izmir, Kayseri,Bursa, Konya?? Sizlerden hic ses cikmiyor  Ney Ney Ney

57 Chevy is the BEST!
cuneytkar
MODERATOR

Çevrimdışı Çevrimdışı

Cüneyt Karpuzoğlu / İKOD

« Yanıtla #55 : Ekim 01, 2009, 10:05:34 ÖÖ »

Serdar merhaba,
Mehmet Kösdağ bildiğim kadarıyla ümrede ama o zaman kadar yetişirmi bilemiyorum.Selamlar, CK.
selman_dilmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #56 : Ekim 01, 2009, 10:30:33 ÖÖ »

Sevgili Klasik Dostları Her Ne Kadar Araçlarımızın Yaşları Büyük Olsada Bizler Hala İçimizdeki Çocuk Ruhlarımızı Her Geçen Gün ATATÜRK Sevgisiyle Yaşantımız Sürdüğü Müddetçe Ulu Önder ATATÜRK'ümüzün Önderliginde Kurulan Ve Ay Yıldızlı Bayragımızın Dalgalandıgı Her Yerde Gururlandıgımız Bu Gururlanmayı Bizlere Saglayan ATAMIZIN Ziyaretinde Sizleri Yanlız Bırakmayacagımızı Söylemek İsteriz....Selman DİLMEN

...TEVELLÜT ESKİ AMA RUHLAR YENİ...
classic61
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MELİH KAYIRAN Moskova

« Yanıtla #57 : Ekim 01, 2009, 11:00:19 ÖÖ »

Mehmet Kosdag agabey ses ver, sen yokmusun ortalarda? Ya Izmir, Kayseri,Bursa, Konya?? Sizlerden hic ses cikmiyor  Ney Ney Ney

Serdar bey,

Izmir'den daha once cemed, bugun de pininfarino katilacaklarini bildirdi. Yani Izmir'de katilim olacagi kesin. Bursa, Konya ve Kayseri ise galiba surpriz hazirliyor 

55 mercury

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #58 : Ekim 01, 2009, 11:07:54 ÖÖ »

ayrıca izmir'den bizi hiç bir zaman yalnız bırakmayan dostlarımız Mehmet, Erdoğan, Fatih, Gürol'da kısmetse gelecekler, bildiğimi kadarıyla 4 kapı direksiz beyaz bir 63 impala ile...
kosdag
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MEHMET KÖSDAĞ

Site
« Yanıtla #59 : Ekim 01, 2009, 01:41:41 ÖS »

Alıntı
Mehmet Kosdag agabey ses ver, sen yokmusun ortalarda? Ya Izmir, Kayseri,Bursa, Konya?? Sizlerden hic ses cikmiyor .

Serdarcım dün döndüm bende sevgili atamıza gelmeyi çok istiyordum.
Ayın 8 inde hanımın riskli bir amelliyatı var.Ondan dolayı katılamıyorum.
Ama kalbim sizin ile birlikte anıtkabirde atacak.

Hepinize şimdiden hayırlı yoculuklar dilerim.
Mehmet Kösdağ

Dünyada hiç kimse, hiçbirşeyi daha kötü yapmadan daha ucuza satamaz.
55 mercury

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #60 : Ekim 01, 2009, 01:56:26 ÖS »

Hoşgeldin Mehmet abi,
İşallah yengemiz başarılı bir ameliyat geçiçirir, şimdiden acil şifalar diliyoruz.
Yapabileceğimiz bir şey olursa da seve seve yapmaya hazırız...
Haluk14
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Haluk Boyacı / BOLU

« Yanıtla #61 : Ekim 01, 2009, 03:52:20 ÖS »

Mrb...Öncelikle, Mehmet Bey,e... Eşi için acil sifalar diliyorum.....Serdar,,, misafir umdugunu degil, buldugunu yer''' Sedat arkadaşımın belirttigi gibi süpriz olsun....1. gün önce haberleşiriz...selamlar....haluk
bigshark
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #62 : Ekim 01, 2009, 04:14:34 ÖS »

Alıntı
Mehmet Kosdag agabey ses ver, sen yokmusun ortalarda? Ya Izmir, Kayseri,Bursa, Konya?? Sizlerden hic ses cikmiyor .

Serdarcım dün döndüm bende sevgili atamıza gelmeyi çok istiyordum.
Ayın 8 inde hanımın riskli bir amelliyatı var.Ondan dolayı katılamıyorum.
Ama kalbim sizin ile birlikte anıtkabirde atacak.

Hepinize şimdiden hayırlı yoculuklar dilerim.
Mehmet Kösdağ

Mehmet agabey,

Sesini duydugum iyi oldu, ozlettin kendini.. Yengeye acil sifalar, insallah baska bir etkinlikte beraber oluruz.

Serdar

57 Chevy is the BEST!
bigshark
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #63 : Ekim 01, 2009, 04:17:28 ÖS »

Mrb...Öncelikle, Mehmet Bey,e... Eşi için acil sifalar diliyorum.....Serdar,,, misafir umdugunu degil, buldugunu yer''' Sedat arkadaşımın belirttigi gibi süpriz olsun....1. gün önce haberleşiriz...selamlar....haluk

Haluk agabey,

Oyle olsun bakalim ne diyelim bana su 57'yi gostermedin gitti..  Ben o suprizi biliyorum zaten, bakalim yakindan gorunce nasil bir seymis.. Ney

57 Chevy is the BEST!
deeppurple
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

AYDIN ÖZDEMİR / SAKARYA

« Yanıtla #64 : Ekim 01, 2009, 09:13:58 ÖS »

İlker merhaba,
Sedat konu ile ilgili bilgilendirme yapmış. Son güne kadar farklı gelişmeler olabilir görünüyor.
Organizasyonların hiçbirinde bu kadar heyecanlanmamıştım. Ata'mı klasikimle birlikte daha öncede ziyaret etmiştim ancak bu sefer arkadaşlarla birlikte gitmek farklı bir heyecan.
Bu etkinliği periodik olarak yapmak teklifimi burada not düşüyorum, konuşalım lütfen.
Tüm arkadaşlara selamlar.
Aydın Özdemir / Sakarya

Aydın Özdemir/Sakarya
SonOFStorm

Çevrimdışı Çevrimdışı

YAŞAR BARIK / KAYSERİ

« Yanıtla #65 : Ekim 01, 2009, 11:42:14 ÖS »

bu her zamanki organizasyonlardan cook farklı birsey. istiyorumki herkese nasıl bir birliktelik olunurmus gösterelim. ama ne yazııki ben dershanede işe basladıgım için izin alamıyorum. Böyle bi organizasyonu kacırdıgım için cook üzülüyorum. siz büyüklerimden isteğim sesimizi duyuralım ve klasiklere sahip cıktıgımız gibi gecmişimizede sahip cıktıgımızı ve bizler için önemli olan degeleri unutmadıgımızı gösterelimm.

kayseriden selamlar .... yasar barık

SON OF STORM
demodek
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

İLKER TAYALI

Site
« Yanıtla #66 : Ekim 02, 2009, 12:12:43 ÖÖ »

İlker merhaba,
Sedat konu ile ilgili bilgilendirme yapmış. Son güne kadar farklı gelişmeler olabilir görünüyor.
Organizasyonların hiçbirinde bu kadar heyecanlanmamıştım. Ata'mı klasikimle birlikte daha öncede ziyaret etmiştim ancak bu sefer arkadaşlarla birlikte gitmek farklı bir heyecan.
Bu etkinliği periodik olarak yapmak teklifimi burada not düşüyorum, konuşalım lütfen.
Tüm arkadaşlara selamlar.
Aydın Özdemir / Sakarya

Aydın ağabey iyi geceler,
O kadar güzel ve anlamlı cümleler yazıyorsun ki üzerine diyecek söz yok ne dersen yapmaya hazırım
Dernek olarak da inanıyorum ki böyle bir etkinliği geleneksel hale getirebiliriz. Mutlaka gündeme alacağız.
Saygı ve sevgilerimle
ilker tayalı
kemikci.ali
Ziyaretçi
« Yanıtla #67 : Ekim 02, 2009, 12:40:25 ÖÖ »

ben de kara kuşumla  geliyorum
İKOD
YÖNETİM

Çevrimdışı Çevrimdışı

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN...

Site
« Yanıtla #68 : Ekim 04, 2009, 04:01:24 ÖS »

Evet Sevgili Klasikoto.net ve İKOD üyeleri,
Türkiye Klasik Otomobil camiası ve İKOD için tarihi ana sayılı günler kaldı.
6 gün sonra Klasiklerimizle bulunduğumuz şehirlerden yollara çıkarak Ata'mızın ebedi istirahatgahına giden yolda sergileyeceğimiz birlik ve beraberliği Anıtkabir'de mozolesine saygıyla şükranla çelenk koyarak taçlandıracağız.
Bu özel günle ilgili program akışını aşağıda görebilirsiniz.

10 EKİM 2009 CUMARTESİ
SABAH SAAT 05:30 DA TEM OTOYOLU ÇAMLICA GİŞELERDEN HAREKET.
İZMİT-ADAPAZARI-DÜZCE-BOLU OTOYOL GİŞELERİNDEN KLASİKLERİN KONVOYA KATILIMLARI
KAHVALTI MOLASI: BOLU TÜNELİ SONRASI, 35.km - KÖROĞLU PARK TESİSLERİNDE www.koroglupark.com
ANKARA'YA VARIŞ
13:00 ANITKABİR'E GİRİŞ
13:15 ANITKABİR MERDİVENLERİ ÖNÜ TÖREN ALANINDA TOPLANMA
13:30 -14:45 TÖREN-ANITKABİR ÖZEL DEFTERİNİN İMZALANMASI-MÜZENİN GEZİLMESİ
15:15 -18:00 ŞABAN KARAMANCI - DÖNER PARTİSİ
OTELE YERLEŞME - ÜMİT PEMBE KÖŞK OTEL - ANITTEPE - www.umitpembekoskhotel.com
(otelde oda kahvaltı kişi başı konaklama ücreti 45 TL dir. - 30 kişilik rezervasyon yapılmıştır.)
SERBEST ZAMAN
20:30 AKŞAM YEMEĞİ
SERBEST ZAMAN TUR

11 EKİM PAZAR

07:30-10:30 KAHVALTI
SERBEST ZAMAN
ANKARA İÇİNDE ARAÇLARLA TUR
12-13:00 ANKARA'DAN İSTANBUL'A HAREKET

NOT: Yukarıdaki program akışında hava, yol, trafik ve elde olmayan nedenlerden ötürü değişiklikler olabilir.
Program ve detaylarla ilgili
İlker Tayalı ile temasa geçebilirsiniz.

ALTERNATİF OTELLER
ANITPARK OTEL - 312/232 07 91
HOTEL 2000 ANITTEPE - 312/231 71 72
AKYA HOTEL - 312/425 10 03

osman dumanlı

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #69 : Ekim 05, 2009, 09:08:56 ÖÖ »

Böylesine güzel bir olaya ön ayak olanlar için,kendilerine sonsuz teşekkürler...
cihand

Çevrimdışı Çevrimdışı

Cihan DALCALI

« Yanıtla #70 : Ekim 05, 2009, 03:50:09 ÖS »

Çok anlamlı ve güzel bir düşünce..Firebird'üm ile katılmayı çok isterdim..fakat bu benzin fiyatlarıyla çok zor..adım atamıyoruz..dünyanın en pahalı benzinini kullandığımız için Atamıza saygımızı gösteremiyoruz..ama yol arkadaşı olmak ve masrafları bölüşebilecek arkadaşlar olursa bende varım..
İKOD
YÖNETİM

Çevrimdışı Çevrimdışı

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN...

Site
« Yanıtla #71 : Ekim 05, 2009, 11:20:36 ÖS »

Değerli dostlar merhaba,
Hepimiz için ANITKABİR'deki törenle ilgili olarak küçük bir hatırlatma yapmak istiyoruz.

Törende tüm katılımcı dostlarımızın derneğimizin bu tip organizasyonlardaki tutumunu yansıtmak üzere
ceket - kravat giymesi hususunu rica ederiz.
İKOD YÖNETİMİ

classic61
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MELİH KAYIRAN Moskova

« Yanıtla #72 : Ekim 06, 2009, 08:36:12 ÖÖ »

Herkese merhaba,

Bu anlamlı ve güzel etkinliğe katılmak üzere Cuma akşamı İstanbul'a geliyorum.  Arabasında yeri olan var mı acaba ? Bostancıda kalacağım Anadolu tarafında belirtilen adrese gelebilirim. Şimdiden teşekkürler.

bigshark
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #73 : Ekim 06, 2009, 12:07:30 ÖS »

Cumartesi gunu hava Istanbul-Ankara guzergahinda gayet guzel gozukuyor,insallah gunes gokyuzunden eksik olmaz...

57 Chevy is the BEST!
OldieS
ADMIN

Çevrimdışı Çevrimdışı

Serkan

Site
« Yanıtla #74 : Ekim 06, 2009, 01:16:31 ÖS »

Herkese merhaba,

Bu anlamlı ve güzel etkinliğe katılmak üzere Cuma akşamı İstanbul'a geliyorum.  Arabasında yeri olan var mı acaba ? Bostancıda kalacağım Anadolu tarafında belirtilen adrese gelebilirim.Şimdiden teşekkürler.

Melih Bey selamlar,
Anadolu yakasından katılacak birkaç arkadaşla TEM otoyolu Çamlıca Gişelere geçerken sizi de bir şekilde alalım.Yolculuk için son şekle o anda karar veririz.Zira kimin hangi araçta olacağı konusunda,Cuma akşamı belli olacak araç çıkış olasılıkları nedeniyle küçük belirsizlikler var.Ama bir şekilde yer bulunacaktır.Telefonunuzu özel mesajdan verirseniz temas kurabiliriz.
classic61
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MELİH KAYIRAN Moskova

« Yanıtla #75 : Ekim 06, 2009, 03:49:53 ÖS »

Herkese merhaba,

Bu anlamlı ve güzel etkinliğe katılmak üzere Cuma akşamı İstanbul'a geliyorum.  Arabasında yeri olan var mı acaba ? Bostancıda kalacağım Anadolu tarafında belirtilen adrese gelebilirim.Şimdiden teşekkürler.

Melih Bey selamlar,
Anadolu yakasından katılacak birkaç arkadaşla TEM otoyolu Çamlıca Gişelere geçerken sizi de bir şekilde alalım.Yolculuk için son şekle o anda karar veririz.Zira kimin hangi araçta olacağı konusunda,Cuma akşamı belli olacak araç çıkış olasılıkları nedeniyle küçük belirsizlikler var.Ama bir şekilde yer bulunacaktır.Telefonunuzu özel mesajdan verirseniz temas kurabiliriz.

Serkan bey tesekkurler. Giselerde bulusmak uzere.

İKOD
YÖNETİM

Çevrimdışı Çevrimdışı

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN...

Site
« Yanıtla #76 : Ekim 06, 2009, 05:36:31 ÖS »

Değerli dostlar,
Anıtkabir organizasyonumuz basında yer almaya başladı...
http://www.finansgundem.com/
İKOD yönetimi

İKOD
YÖNETİM

Çevrimdışı Çevrimdışı

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN...

Site
« Yanıtla #77 : Ekim 06, 2009, 06:51:19 ÖS »

Değerli dostlar merhaba,
Hepimiz için ANITKABİR'deki törenle ilgili olarak küçük bir hatırlatma yapmak istiyoruz.

Törende tüm katılımcı dostlarımızın derneğimizin bu tip organizasyonlardaki tutumunu yansıtmak üzere
ceket - kravat giymesi hususunu rica ederiz.
İKOD YÖNETİMİ

Değerli dostlar,
TAKIM ELBİSE giymek şart değil, pantolon ceket farklı olabilir ama kravatı unutmayalım.

mustang_tutkusu

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bayram

« Yanıtla #78 : Ekim 06, 2009, 07:09:57 ÖS »

Değerli dostlar,
Anıtkabir organizasyonumuz basında yer almaya başladı...
http://www.finansgundem.com/
İKOD yönetimi

direkt link
http://www.finansgundem.com/haber/oku/manset/12342/klasik_otomobilciler_anitkabir_yolcusu#

deeppurple
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

AYDIN ÖZDEMİR / SAKARYA

« Yanıtla #79 : Ekim 07, 2009, 11:22:57 ÖS »

"Mustang Tutkusu" arkadaşım,
Ankara'ya gidiş ile ilgili planını öğrenebilirmiyim?
Benim klasikle mi geliyorsun yoksa başka bir rezervasyonun var mı?
Cevabına göre organizasyonumu yapacağım.
İstersen beni arayabilirsin 0532 2660592
Selamlar
Aydın Özdemir / Sakarya

Aydın Özdemir/Sakarya
mustang_tutkusu

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bayram

« Yanıtla #80 : Ekim 07, 2009, 11:32:30 ÖS »

numaranızı kaydettim şuan saat 23.30 dolayısıyla yarın arayacam sizi

ilginiz için çok teşekkür ediyorum

sinan eren
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #81 : Ekim 08, 2009, 10:50:56 ÖÖ »

Bu organizasyona katılmayı çok istiyordum ama işlerim ve seyahat nedeni ile aranızda olamayacağım.
Bütün arkadaşlara hayırlı yolculuklar diliyorum kazasız belasız gidip gelmek nasib olsun.

Sinan EREN
KemalAkel

Çevrimdışı Çevrimdışı

- C H E V R O L E T -

« Yanıtla #82 : Ekim 08, 2009, 11:27:46 ÖÖ »

deeppurple
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

AYDIN ÖZDEMİR / SAKARYA

« Yanıtla #83 : Ekim 08, 2009, 08:16:49 ÖS »

Bugün postadan, daha önce sipariş ettiğim Olds'un yeni jant kapakları geldi.
Yarın Olds'u kuaföre götüreceğim, en güzel hali ile hazır olmalı ve yeni jant kapakları ile nasıl duracak merak ediyorum.
Lacivert'lerim hazır, iskarpinlerimi bugün boyattım onlar da hazır. Tam bir bayram çocuğu heyecanındayım.
Ata'ma bu gidişimde de her şey mükemmel olmalı, O'na yakışır, eksiksiz, tam olmalı. 
Hava durumu da öylesine güzel ki. Bu ziyareti taçlandıran bir gün hazırlığında..
Selamlar
Aydın Özdemir / Sakarya

Aydın Özdemir/Sakarya
bigshark
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #84 : Ekim 09, 2009, 08:15:52 ÖÖ »

Aydin agabey cok guzel soylemissin valla. Inanki 2 gundur bende o heyecani icimde duyuyorum.. Insallah cok guzel bir bulusma olacak, dedigin gibi hava da sanki biz Ankara'ya gidecegiz gibi , bu mevsimde yazdan kalma bir halde olacakmis.. Ama onumuzdeki hafta Sali hatta Carsamba'dan sonra soguk, yagmur, yuksek kesimlerde sulu kar ve kar beklentisi var. Hatta Uludag ve Kartalkaya'da kayak yapacak kadar kar bile yagabilirmis..

Bu arada buyuk gun yarin, Istanbul'dan, Izmit'ten, Adapazarindan, Duzce'den, Bolu'dan kimler katilliyor,kac araba yola cikiliyor gibi bir katilimci listesini hala ben goremedim.Insanlar katildiklarini mi soylemek istemiyorlar yoksa hala bir takim degisiklikler olabilir diye fikir beyan eden mi yok???

Serdar

57 Chevy is the BEST!
OldieS
ADMIN

Çevrimdışı Çevrimdışı

Serkan

Site
« Yanıtla #85 : Ekim 09, 2009, 09:12:56 ÖÖ »

Alıntı
................

Bu arada buyuk gun yarin, Istanbul'dan, Izmit'ten, Adapazarindan, Duzce'den, Bolu'dan kimler katilliyor,kac araba yola cikiliyor gibi bir katilimci listesini hala ben goremedim.Insanlar katildiklarini mi soylemek istemiyorlar yoksa hala bir takim degisiklikler olabilir diye fikir beyan eden mi yok???

Serdar

Serdar'cım günaydın,
dün akşam gelişi kesin olan arkadaşlar ve araçlar aşağı yukarı belli oldu.Muhtemelen 50-60 kişilik bir grupla İstanbul'dan hareket edeceğiz.Yol üzerinde ve Ankara'dan katılacak arkadaşlarla bu sayı tabi ki çok artacaktır.Bu nedenle tek tek katılımcı isimlerine çok gerek yok açıkcası.Bu yolculuktan tüm klasiksever arkadaşlar şu an itibarıyla haberdarlar.Emin olabilirsin ki,Atatürk ilke ve devrimlerine sonuna kadar bağlılığı içine sindirmiş,bizler gibi bu heyecanı hala yaşayan ve yaşatacak olan,paylaşım ruhunu içinde muhafaza etmesini başarabilen tüm dostlar gerek bedenleriyle gerekse ruhlarıyla aramızda olacaklardır......
bigshark
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #86 : Ekim 09, 2009, 09:15:57 ÖÖ »

Alıntı
................

Serdar

Serdar'cım günaydın,
dün akşam gelişi kesin olan arkadaşlar ve araçlar aşağı yukarı belli oldu.Muhtemelen 50-60 kişilik bir grupla İstanbul'dan hareket edeceğiz.Yol üzerinde ve Ankara'dan katılacak arkadaşlarla bu sayı tabi ki çok artacaktır.Bu nedenle tek tek katılımcı isimlerine çok gerek yok açıkcası.Bu yolculuktan tüm klasiksever arkadaşlar şu an itibarıyla haberdarlar.Emin olabilirsin ki,Atatürk ilke ve devrimlerine sonuna kadar bağlılığı içine sindirmiş,bizler gibi bu heyecanı hala yaşayan,paylaşım ruhunu içinde muhafaza etmesini başarabilen tüm dostlar gerek bedenleriyle gerekse ruhlarıyla aramızda olacaklardır......

Tamamdir, anlasildi, bunlari duymak icin yazmistim zaten yazimi.. Yarin bulusmak uzere..  Karizmatik Karizmatik

57 Chevy is the BEST!
akrep64
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

AHMET VARLI

« Yanıtla #87 : Ekim 09, 2009, 10:14:18 ÖÖ »

Hayırlı yolculuklar diliyorum bende gelmek isterdim ama heleki böyle anlamlı bir ziyarete katılmam gerekdiğinide çok iyi bilen biri olarak katılamamanın büyük üzüntüsünü bilginize arz ederim bütün klasik sever doslara hayırlı yolculuklar diliyoum ranpalar düz yollarınız açık olsun 
umut
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Lacivert Olmadan Sarı Sevilmez...

« Yanıtla #88 : Ekim 09, 2009, 01:57:39 ÖS »

En çok gelmek istediğim organizasyon ancak şuan istanbul dışındayım , gece 12:30 gibi istanbul'a ineceğim eve gelmem falan gece 2 olacak , araba 3 haftadan beri yatıyor onu hazırlamak temizlemekle falan uğraşırsam yetiştiremeyeceğim. Tayfun ve ben, Uğur'un 64'le gelecektik onda da 2 gün önce bir sorun çıktı , şuanda gelemeyeceğim gibi görünyor ama umarım gelebilirim , gelemsem bile gönlüm sizinle yolunuz açık olsun...

Bir daha gel, gel Samsun' dan
bigshark
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #89 : Ekim 09, 2009, 02:09:26 ÖS »

En çok gelmek istediğim organizasyon ancak şuan istanbul dışındayım , gece 12:30 gibi istanbul'a ineceğim eve gelmem falan gece 2 olacak , araba 3 haftadan beri yatıyor onu hazırlamak temizlemekle falan uğraşırsam yetiştiremeyeceğim. Tayfun ve ben, Uğur'un 64'le gelecektik onda da 2 gün önce bir sorun çıktı , şuanda gelemeyeceğim gibi görünyor ama umarım gelebilirim , gelemsem bile gönlüm sizinle yolunuz açık olsun...

Umut,

Sen ne  yap et, gel kardesim. Arabani Bolu'da mola sirasinda yikariz..

57 Chevy is the BEST!
Hakan Er
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #90 : Ekim 09, 2009, 02:23:09 ÖS »

umut,klasikçiler dış güzelliğe değil iç güzelliğe önem verir   65 in kirlide olsa gel ilk fırsatta temizleriz biz onu merak etme

56cı
İKOD
YÖNETİM

Çevrimdışı Çevrimdışı

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN...

Site
« Yanıtla #91 : Ekim 09, 2009, 03:46:42 ÖS »

İstanbul'dan hareket saatimize saatler kaldı sevgili üyeler,
İkod olarak tüm hazırlıklarımızı tamamlayıp büyük bir heyecan ve sabırsızlıkla hareket saatini beklemekteyiz.

Bu özel günle ilgili programın son halini aşağıda görebilirsiniz.

10 EKİM 2009 CUMARTESİ

SABAH SAAT 05:30 DA TEM OTOYOLU ÇAMLICA GİŞELERDEN HAREKET.
İZMİT-ADAPAZARI-DÜZCE-BOLU OTOYOL GİŞELERİNDEN KLASİKLERİN KONVOYA KATILIMLARI
KAHVALTI MOLASI: BOLU TÜNELİ SONRASI, 35.km - KÖROĞLU PARK TESİSLERİNDE www.koroglupark.com
(kahvaltı tabağı ve sınırsız çay sabah tesislere girdiğimizde bizim için özel olarak hazırlanan masada bekliyor olacak - kişi başı 10 tl)
ANKARA GİRİŞİ gişelerde Klasiklerimize Türk bayrağı ve İkod bayraklarının takılması
12:30 Ankara'daki klasiklerle buluşma - (Şaşmaz Kavşağı)
13:00 ANITKABİR'E GİRİŞ
13:15 ANITKABİR MERDİVENLERİ ÖNÜ TÖREN ALANINDA TOPLANMA
13:30 -14:45 TÖREN-ANITKABİR ÖZEL DEFTERİNİN İMZALANMASI-MÜZENİN GEZİLMESİ
15:15 -18:00 ŞABAN KARAMANCI - DÖNER PARTİSİ
OTELE YERLEŞME - ÜMİT PEMBE KÖŞK OTEL - ANITTEPE - www.umitpembekoskhotel.com
(otelde oda kahvaltı kişi başı konaklama ücreti 45 TL dir. - 40 kişilik rezervasyon yapılmıştır.)
SERBEST ZAMAN
20:30 AKŞAM YEMEĞİ - LAL restaurant (fiks menü-canlı fasıl-canlı türkçe pop grubu-canlı pop müzik solist-kişibaşı 45 tl -30 Kişi ve üzeri olacak şekilde rezervasyon yapılmıştır.Köroğlu caddesi -GOP)

11 EKİM PAZAR
07:30-10:30 KAHVALTI
SERBEST ZAMAN
ANKARA İÇİNDE ARAÇLARLA TUR
12-13:00 ANKARA'DAN İSTANBUL'A HAREKET

NOT: Yukarıdaki program akışında hava, yol, trafik ve elde olmayan nedenlerden ötürü değişiklikler olabilir.
Program ve detaylarla ilgili
İlker Tayalı ile temasa geçebilirsiniz.
5332907246
ALTERNATİF OTELLER
ANITPARK OTEL - 312/232 07 91
HOTEL 2000 ANITTEPE - 312/231 71 72
AKYA HOTEL - 312/425 10 03
Şimdiden herkese iyi eğlenceler,
Eksiklerimiz ve hatalarımız olursa da lütfen bildiriniz.
Saygılarımızla,
İKOD YÖNETİMİ

ozseymen
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Şemsettin Özseymen - 55 Chevy Belair

« Yanıtla #92 : Ekim 09, 2009, 04:30:20 ÖS »

Değerli dostlar,
Bu akşam işim ile ilgili Yurt dışına çıkmak zorundayım. Ne kadar da iyi hazırlanmıştık ailece.
Arabamızın kaloriferi ve rot balans ayarına kadar...
Kısmet değilmiş ne diyelim. Katılmayı ne kadar arzu ettiğimizi tahmin edemezsiniz.
Sizlere gurur, heyecan ve mutluluk dolu seyahatler ve ziyaret diliyorum.
Saygılarımla,
Şemsettin Özseymen

Three can keep a secret..........if TWO are dead!!
Bir sırı üç kişi saklayabilir.......... eğer ikisi ölüyse!!
mustang_tutkusu

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bayram

« Yanıtla #93 : Ekim 09, 2009, 06:28:29 ÖS »

çarşamba günü ist.daki işlerimi halletmek için ist a geçtim perşembe sabah düzceden iş yerinden telefon geldi ben ist da iken gece üst kattaki dükkanın su borusu patlamış ve gece boyunce bizim dükkana su basmış  Sustum bu hafta sonu gelmek istiyordum ancak bu talihsiz olay nedeniyle hafta sonunu dükkanda geçirmek zorundayım inşallah bi dahaki sefere

academian97

Çevrimdışı Çevrimdışı

ENİS

« Yanıtla #94 : Ekim 09, 2009, 06:51:58 ÖS »

Klasik otomobilim yok ama bir aksilik olmazsa (inşallah) ben de eşimle beraber Konya'dan geliyorum.
cuneytkar
MODERATOR

Çevrimdışı Çevrimdışı

Cüneyt Karpuzoğlu / İKOD

« Yanıtla #95 : Ekim 09, 2009, 07:18:28 ÖS »

Şemsettin Abi merhaba,

Sana da hayırlı yolculuklar.Kalpler bir olsun yeter.Ata'ya selamlarınızı biz söyleriz inşallah.Selamlar, sevgiler...
 ;)Cüneyt
papatya54
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Sedat Papatya/SAKARYA

Site
« Yanıtla #96 : Ekim 09, 2009, 08:48:06 ÖS »

Heyecanla beklediğimiz güne saatler kaldı ve biz Sakarya'lı klasikseverler olarak sizleri otobanda bekliyeceğiz İzmit den katılacak dostlarımızda olacak hayırlısıyla gelin ve bu harika günü dolu dolu hepbirlikte yaşayalım;Sakarya'dan sevgi ve selamlarımla Sedat Papatya;İletişim için Gsm:0 532 224 98 88

Anlatılmaz ki;Yaşanır !
SonOFStorm

Çevrimdışı Çevrimdışı

YAŞAR BARIK / KAYSERİ

« Yanıtla #97 : Ekim 09, 2009, 10:42:55 ÖS »

herkese hayırlı yolculuklar diliyorumm. heycanla o güzel kareleri bekliyorum. böyle önemli bir bulusmayı kacırdıgım için cokk üzülüyorum ama kalbimiz sizinle tüm ögrencilerimede dedim hepsi merakla haberleri bekliyoo. )) basında da güzel bir sekilde sesimiz duyulur umarım.

SON OF STORM
selman_dilmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #98 : Ekim 10, 2009, 12:58:45 ÖÖ »

SEVGİLİ KLASİK SEVER DOSTLARI ANKARALI DOSTLARINIZ OLARAK ANKARA İSTANBUL YOLUNDA SİZLERİ KARŞILAMAKTAN ONUR DUYACAGIMIZI BİLMENİZİ İSTERİZ...

HEPİNİZE HAYIRLI YOLCULUKLAR DİLERİZ...

...TEVELLÜT ESKİ AMA RUHLAR YENİ...
ozgur
Özgür Özbey

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #99 : Ekim 10, 2009, 12:14:40 ÖS »

kalbim sizlerle iyi yolculuklar, guzel bir gun gecirmeniz dileğiyle..
SELCUKLU42

Çevrimdışı Çevrimdışı

Abdullah Ener

« Yanıtla #100 : Ekim 10, 2009, 10:10:52 ÖS »

Az önce 55 ford Erdoğan abim net.gazete.com,dan link attı.İçim burkuldu katılmayı bende çok istemiştim ama gerçek elde olmayan sebeplerden dolayı(dün öğle üzeri 18. madde uygulamasından dolayı yıllardır bekleyen belediye ekipleri garajımı ve bahçe duvarlarımı yıkmaya geldiler ve yıktılar),katılamadım.Herşeyde bir hayır vardır.Eminimki organizasyon mükemmel olmuştur.Orda bulunamasamda gönlüm katılanlarladır.Eğer kısmet olursa birdahakine,davet edilirsem katılmayı çok arzu ederim.Tüm klasik oto camiasına sevgi ve saygılarımla.Abdullah Ener.
57erol
H-QP 57 GURBET DE YABANCI MEMLEKET TE ALMANCI

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #101 : Ekim 11, 2009, 12:45:43 ÖS »

http://video.turk.net/video/izle/26152/Klasik-otomobilciler-Anitkabir-i-ziyaret-etti---ANKARA/

http://www.google.de/search?hl=de&source=hp&q=ikod+ankara&btnG=Google-Suche&meta=&aq=f&oq=

chEROLet
Sayfa: 1 2 3 ... 11 [Hepsi]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu! İKOD Design by nar bilişim
Bu Sayfa 0.083 Saniyede 18 Sorgu ile Oluşturuldu