Duyurular: HIZ DEĞİL, HAZ İÇİN
www.ikod.org.tr
facebook.com/ikodklasik
twitter.com/ikodklasik
youtube.com/ikodklasik
instagram/ikodklasik
forum.ikod.org.tr
ikodklasik@gmail.com
*
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Mayıs 18, 2024, 05:01:20 ÖS

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 14  Hepsi   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: GÜL KARDEŞLER - BURSA  (Okunma Sayısı 44049 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
cuneytkar
MODERATOR

Çevrimdışı Çevrimdışı

Cüneyt Karpuzoğlu / İKOD

« Yanıtla #10 : Ocak 16, 2013, 10:59:39 ÖS »

Gönül ve Göksel kardeşlerim Allah gönlünüze göre versin. Bu zorlu süreçte başarılar diliyorum , rast gelsin.
Her zaman yardıma hazırım biliyorsunuz. Selamlar , Cüneyt...
derinmavi
Gönül Gül

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : Ocak 16, 2013, 11:18:17 ÖS »

Bursanın Gülleri 
Sizleri tanımış olmak bir başka güzellik.
O 64SS (Aslında 64GG olsa idi çok daha güzel olacaktı) yollara çıktığında ön sol koltuktaki seyahat için şimdiden rezervasyonumu yapıyorum, biline.
Selamlar

Buyur abim...Bizde çok şanslıyız o kadar güzel insanlar tanıdık ki ve sen yıldız gibi parlıyorsun orda......
Plaka için bende aynı dilekleri diyorum...(KREM) 
Rezervasyonmu gerek yok  VİP' in abicim ayrıca senin gibi bir yakışıklı ile seyahat etmek bizim için onurdur...=))

SAYGILAR...

Yaşamınızdaki her sorun, içinde bir armağan saklar.
derinmavi
Gönül Gül

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : Ocak 16, 2013, 11:20:14 ÖS »

GÜL KARDEŞLERE HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH ÖMRÜNÜZ KLASİKLERLE GÜL GİBİ SAGLIK İÇİNDE GEÇER SELAMLAR BURSAYA  Karizmatik

Çok naziksin Cemil abi teşekkürler...
Saygılar...

derinmavi
Gönül Gül

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : Ocak 16, 2013, 11:21:14 ÖS »

Gul kardeşler duygularınızı cok güzel satırlara dokmusunuz

Teşekkürler abicim...
Selamlar...

derinmavi
Gönül Gül

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : Ocak 16, 2013, 11:23:49 ÖS »

Tanistigimiza cok memnun oldum, klasik arac tutkusunu cok guzel ve icten anlatmissiniz. Bir an once Impala SS'i de gormek isteriz bitmis haliyle

Bizde çok memnun olduk Erdem Bey ehh işte dilimizden yüreğimizden geçenler.....Evet kısmetse güzel bi SS çıkması için uğraşıyoruz..
Saygılar...

derinmavi
Gönül Gül

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #15 : Ocak 16, 2013, 11:25:03 ÖS »

hayirli toplamalar en kisa zamanda bitmesi dilegimle

Güzel dilekleriniz için Teşekkürler...
Saygılar...

derinmavi
Gönül Gül

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #16 : Ocak 16, 2013, 11:52:29 ÖS »

Göksel abi ve gönül abla okadar güzel anlatmışınız ki duygularınızı anlatırken hep kendimden birseyler buldum benim de babam taksiciydi ve bu hastalığı bulaştıran kendisiydi, ben babamı hiç klasikoto sürerken görmedim hep anılarını dinledim ama ne zaman bir impalanın direksiyonuna geçsem sol tarafta şunu yap bunu yap Babanın Koçu diye sesini duyuyorum.. Sizler 56 yı satınca inanın benim 56 ım gitmiş gibi üzüldüm şuan ne güzel bir diğer hayaliniz olan 64  sahibisiniz, 64 toplarken herşey yolunda gider ve en kısa zamanda yeniden gürül gürül sesini duyarsınız..

izninizle Gönül abla ile tanışma anını anlatmak istiyorum belki hatırlarsın abla.. Sene 2003 yada 2004 du universitedeydim ve Tayfun ile tanışmıştım ilk, daha sonra Tayfun bana klasikoto.net diye bir sitenin acıldıgını söyledi hemen üye oldum ozaman chat bölümü vardı ve derinmavi nickli birisi ile chatlesiyordum ortak noktamız klasikler onlardan bahsediyorduk ben yasını sormustum benden büyüktü ve bende dedimki ozaman size "abi desem" daha iyi olur dedim.. Gönül ablada "abla desen daha iyi olur benim adım Gönül demişti" Klasiklere Gönül vermiş bir bayan görünce şaşırmıstım, o günden beride hala iletişimdeyiz  Gül kardeşlerle tanıstıgım için cok mutluyum, herşey gönlünüzce  olsun....

saygılarımla............

O sesi dostlarlarla  duyucaz insallah kolay değil ama ortaya çıkan güzellik olsun...Ahh Yaşar ahhhh insan hissederse mesafer yoktur ablacım Bir kere bağlandığınız zaman hiçbir bakışınız eskisi gibi olmayacaktır dünyaya klasiklere sevgimiz asolan...biz varsak arabalarımız var yoksak yok onlar hobileriniz bunca insanı bir araya toplayan yeğane sevgi...hele ben arabanı aldığın gün nasılda sevindim nasıl anlatamam kendime almış gibi oldum inan bana hayat malasef bize her zaman çok iyi davranmıyor 56'tımızı sattığımız gün ve haftası ne ağladım ama biliyorsun herşeyin başı sağlık
OLMAYA DEVLET CİHANDA BİR DERİN SAĞLIKLI NEFES GİBİ! =))

Yaşar neleri hatırladım....Gelelim tanışmamıza ewet o zaman öyle bir program vardı dimi  ilk şenliğe geldik beni herkes erkek biliyordu ben kendmi tanıtıyorum derinmavi gönül aaa siz bayanmıydınız diye şaşkınlık beliliyordu  değerli dostların yüzlerinde...Ve ben dostluğu kalıplara  sokmam =))

Tayfun candır oooo can  kardeşlerimsiniz siz benim sen arabanı aldın Tayfunda kayseride aldı soluğu sizin o gece gezmeleriniz  vidolarınız nasıl güzel izliyordum içimden bir an olsun kıskançlık geçmedi zira benim gönlüm sizlerleydi.....Bazen sırf o gün ordaydım diyebilmek için bile kaybetmeye değer...Ve sende ayrıldın ruhunun güzargahından ama olsun ben biliyorum sende yakında ulaşıcaksın sevdana...Hissetmek hissettiğini yansıtmak bu olsa gerek. Teşekkürler herşey için...=))

Çokça selamlar sevgi saygı....

derinmavi
Gönül Gül

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #17 : Ocak 16, 2013, 11:54:58 ÖS »

Gönül ve Göksel kardeşlerim Allah gönlünüze göre versin. Bu zorlu süreçte başarılar diliyorum , rast gelsin.
Her zaman yardıma hazırım biliyorsunuz. Selamlar , Cüneyt...

Cüneyt abicim allah razı olsun gönlümüzdeki oldu rabbim izni ile yavaş yavaş başladık bakalım...
Güzel dileklerin için çok teşekkürler...Dostların bizimle olduğunu bilmek gibisi yok hani =))

Saygılar...

Chevy Salih
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Salih Tufan / Almanya

« Yanıtla #18 : Ocak 16, 2013, 11:57:47 ÖS »

Gökselcim ve Gönül, ya ne kadar güzel satirlar yazmissiniz, insan pür dikkat okuyor ve bircok satirlarin hep birlikte ayni seyleri yasadiklarimizi ve paylastiklarimizi anlatmissiniz, sizleri tanidigima cok cok memnun'um, Allah saglik verirse yaz'a görüsmek üzere Yesil Bursa'ya kucak dolusu Selamlar.
64 icinde hic endiselenmeyin, zaman herseyin ilaci'dir yavas yavas Süper bir 64 SS cikacak Bursa'dan

derinmavi
Gönül Gül

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #19 : Ocak 17, 2013, 12:01:31 ÖÖ »

Gökselcim ve Gönül, ya ne kadar güzel satirlar yazmissiniz, insan pür dikkat okuyor ve bircok satirlarin hep birlikte ayni seyleri yasadiklarimizi ve paylastiklarimizi anlatmissiniz, sizleri tanidigima cok cok memnun'um, Allah saglik verirse yaz'a görüsmek üzere Yesil Bursa'ya kucak dolusu Selamlar.

Abicim çok teşekkür ederiz...Yüreklerimizden geçenleri paylaştık sadece..Bizde seni tanıdığımız için çok memnunuz..Bekleriz her daim.O zaman içelim boza çıkalım yaza =))
Son 64 SS olucak   Karizmatik

Selamlar...

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 14  Hepsi   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu! İKOD Design by nar bilişim
Bu Sayfa 0.057 Saniyede 17 Sorgu ile Oluşturuldu