Duyurular: HIZ DEĞİL, HAZ İÇİN
www.ikod.org.tr
facebook.com/ikodklasik
twitter.com/ikodklasik
youtube.com/ikodklasik
instagram/ikodklasik
forum.ikod.org.tr
ikodklasik@gmail.com
*
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Mayıs 17, 2024, 02:57:01 ÖS

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 1957 Chevrolet  (Okunma Sayısı 6574 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
modifiyemre

Çevrimdışı Çevrimdışı

Emre Kaan ŞAHAN

« : Mayıs 26, 2017, 09:31:34 ÖS »

Değerli abilerim merhabalar,

Okul bitti, meslek sahibi oldum. Biraz birikim yaptım.
Derken neden çalışıyorum - niye yaşıyorum gibi sorgulamalar başlıyor insanda bu dönemde.
Hayalleri geliyor aklına insanın.

Artık benim de bir Bel-Air'im olmalı diye düşündüğüm bir zamanda, sahibindenden birkaç ilana denk geldim.
Baktığım araçların orjinalinin dışında olduğu ve fazlasıyla masraflı olduğu dönüşlerini aldım.

Sizlerden iki ricam olacak.
İlki, en azından orijinalliğini kaybetmemiş bir 1957'yi bütçeme uygun nasıl alabilirim, bakımı nasıl olur, uzun yola çıkarsam ne tür sorunlar yaşarım ve böyle bir 57 ye maksimum 60 bin civarına nasıl kavuşurum.

İkincisi de, önerdiğiniz daha az masraflı ve daha orijinal bir amerikan klasiği var mıdır?

Mesela bir zamanlar klasiklere ilk adım için Nova'nın iyi bir araç olduğu söyleniyordu fakat Novalar ve 75 ve sonrası araçlar pek hoşuma gitmiyor.

Herkes yeni model bir araç alıp günlük kullanmam konusunda uyarıyor. Fakat sadece ihtiyaç için olduğunu düşünüyorum bu tip araçların. Hiç bir zevki yok. Bana bu uyarıyı yapanlar klasiğin lüks olduğu kanısında. Ben de güncel standart bir araç alıp bu zevki tadamamaktan çekiniyorum.

Yardımcı olur musunuz bana bu konularda?

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu! İKOD Design by nar bilişim
Bu Sayfa 0.042 Saniyede 17 Sorgu ile Oluşturuldu