Duyurular: HIZ DEĞİL, HAZ İÇİN
www.ikod.org.tr
facebook.com/ikodklasik
twitter.com/ikodklasik
youtube.com/ikodklasik
instagram/ikodklasik
forum.ikod.org.tr
ikodklasik@gmail.com
*
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Mayıs 19, 2024, 05:47:16 ÖÖ

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!

Sayfa: 1 [2] 3  Hepsi   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Büyük beyaz 'a kardeş geldi..... w 201 Mercedes 190D 2,5  (Okunma Sayısı 12078 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
captain
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

PERTEV PEKEL

« Yanıtla #10 : Ocak 13, 2016, 11:56:37 ÖÖ »

İyi dileklerde bulunan sevgili dernek üyelerimize candan teşekkürler. Alaatin kardeşim Mercedes w124 için sadece İstanbul değil başka illere de  gittim. Burnumuzun dibindeymiş kısmet. Arkadaşının arabası da güzel ve orijinal  görünüyor.  Bu kadar zaman içinde tek öğrendiğim resimlerin insanı aldatması...   Gidip görmek ve baktırmak en iyisi. Mesela VIN (vehicle identification number) kodunda benzinli görünen araba üzerinde dizel makine çıkabiliyor.  Ney burası Türkiye... Yanlış anlaşılmasın ülkemi toprağımı aşağılamak gibi bir düşünce sahibi asla değilim ancak üç kuruş avanta için her türlü yolsuzluğa göz yuman zihniyete şerefsizliğe  kızıyorum. Adam arabayı almış 2 senedir biniyor 1 kez tuvtürkten geçmiş ama ruhsatta benzinli yazıyor ve üzerinde dizel motor var. Nasıl oluyor diyorsun ayarladılar diyor...  Ney Neyse uzatmayayım Mercedes alırken mutlaka VIN kodundan bakın alacağınız arabaya....

Her deniz seferi ayrı bir macera ayrı bir bilinmezliktir.
umut
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Lacivert Olmadan Sarı Sevilmez...

« Yanıtla #11 : Ocak 13, 2016, 12:54:06 ÖS »

Pertev Abi hayırlı olsun çok sevindim senin adına 
Ama Büyük Beyaz'ın kıskanacağını sanmam sonuçta ikisinin de yeri farklı 

Bir daha gel, gel Samsun' dan
captain
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

PERTEV PEKEL

« Yanıtla #12 : Ocak 13, 2016, 01:12:58 ÖS »

Umut sağolasın.. İllaki BB nin yeri ayrı. Ona da bir şeyler yapılıyor şanzımanı açtırdım. TH 700 içine improve kit koyuyor tonton murat ustam. Yağları suları değişiyor. Sonrasında Esgaraj Erkan ustayı ziyaret edecek BB,  asıl doktoru estetik güncellemeler yapacak. Kromajlarda soyulan yerler yapılacak boyada ufak tefek çizikler var onlar giderilecek.. kısacası BB yaza hazırlanıyor. Haaa bu arada hepinizin araçlarını da çok özlemiş toplanalım bir araya gelelim eski dostlarımla olmaktan çok keyif alıyorum diyor saygılarını iletiyor...

umut
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Lacivert Olmadan Sarı Sevilmez...

« Yanıtla #13 : Ocak 13, 2016, 01:38:40 ÖS »

Umut sağolasın.. İllaki BB nin yeri ayrı. Ona da bir şeyler yapılıyor şanzımanı açtırdım. TH 700 içine improve kit koyuyor tonton murat ustam. Yağları suları değişiyor. Sonrasında Esgaraj Erkan ustayı ziyaret edecek BB,  asıl doktoru estetik güncellemeler yapacak. Kromajlarda soyulan yerler yapılacak boyada ufak tefek çizikler var onlar giderilecek.. kısacası BB yaza hazırlanıyor. Haaa bu arada hepinizin araçlarını da çok özlemiş toplanalım bir araya gelelim eski dostlarımla olmaktan çok keyif alıyorum diyor saygılarını iletiyor...

Abi garajlar yakın biliyorsun olmadı birimizin garajında da bir araya gelebiliriz. 

Bir daha gel, gel Samsun' dan
chevrolet60
Tayfun AKGÜN
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne mutlu TÜRKÜM diyene!

« Yanıtla #14 : Ocak 13, 2016, 02:23:43 ÖS »

Abi garajlar yakın biliyorsun olmadı birimizin garajında da bir araya gelebiliriz. 

Bu fikri sevdim

Cezam müebbet aşk, tek sorun Impalasızlık...
57ford
MODERATOR

Çevrimdışı Çevrimdışı

SUAT BULUT

« Yanıtla #15 : Ocak 13, 2016, 05:11:32 ÖS »

Kaptan hayırlı olsun çok şık duruyor.

Suat BULUT
THUNDERBIRD78
METİN VURAL
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #16 : Ocak 13, 2016, 08:40:38 ÖS »

w201 gerçekten çok keyifli bir araç güle güle kullanın bende 2yıl zevkle kullanmıştım

.                                  
OldieS
ADMIN

Çevrimdışı Çevrimdışı

Serkan

Site
« Yanıtla #17 : Ocak 13, 2016, 10:01:34 ÖS »

Kaptan hayırlı uğurlu olsun.İyi günlerde kullan.
captain
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

PERTEV PEKEL

« Yanıtla #18 : Ocak 14, 2016, 10:20:26 ÖÖ »

İyi dilekler için tüm arkadaşlarıma teşekkürler.. Rabbim gönlünüzde yatan 4 teker aslanı sizlere de nasip etsin. Bu teneke takımları bizleri birbirimize yakınlaştırıp sosyalleştiriyor ya gerisi yalan... adı araba olan nesneyle mutluluk yakalamak bile güzel..

erhanates964
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Erhan ATEŞ / SAKARYA

« Yanıtla #19 : Ocak 14, 2016, 10:42:50 ÖÖ »

Captan abi hayırlı olsun güle güle kullanın  jant konusuna gelince bizim lastikçi arkadaşa bırakmışlar 4adet AMG jantları düşünürseniz yardımcı olurum 05374107732 selamlar.
Sayfa: 1 [2] 3  Hepsi   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu! İKOD Design by nar bilişim
Bu Sayfa 0.046 Saniyede 17 Sorgu ile Oluşturuldu