Duyurular: HIZ DEĞİL, HAZ İÇİN
www.ikod.org.tr
facebook.com/ikodklasik
twitter.com/ikodklasik
youtube.com/ikodklasik
instagram/ikodklasik
forum.ikod.org.tr
ikodklasik@gmail.com
*
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Mayıs 17, 2024, 05:50:01 ÖS

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: HANGİSİ UYGUN ?  (Okunma Sayısı 3252 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
classic61
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MELİH KAYIRAN Moskova

« : Mayıs 18, 2009, 03:09:11 ÖS »

Sevgili klasik severler,
Bu sene klasik alma hesapları yokken, biraz da klasikoto.net  sitesinin yarattığı pozitif enerji ile buradaki ilanları karıştırmaya başladım. Rusya’da klasik Amerikan’a  çok nadir rastlanıyor. Genelde meraklıları ya siparişle getirtiyor veya sağda solda garajlarda kalmış, eski konsolosluk arabaları filan bulunabiliyor ki onların hali de içler acısı. Ancak üç tane ilginç araba var ki, bakmadan edemeyeceğim. Chevroletler Petersburg’da olduğundan, ön hazırlığı tam yapıp gitmek lazım. Sizlerden ricam bakarken nelere dikkat etmem konusunda bana yardımlarınız olabilir mi? Şimdiden ilgi ve yardımlarınıza teşekkür ederim.

Arabalar şöyle:
51 Chevrolet Styline Deluxe. Satanın dediğine göre çürüğü çarpığı yok, masraf gerektirmiyor, sadece orjinal karbüratörü yok, temin edilmeli imiş. Amerika’dan böyle gelmiş. 3 ileri manuel vitesli, ayrıca otomatik şanzumanı da araba ile veriyor. Arabaya istediği fiyat $12.500, Amerika’da buna benzer özelliklerde bulunabilecek olanın üzerine nakiye, gümrük vs. koyunca az görünüyor, hatta şüphe uyandırıyor.

52 Buick’in de eksiği yok, orjinalmiş, yeni ithal edilmiş. İnternetten Buick resimlerinden baktım ama ne ön panjuru, ne de arka stopları 52'lere benzetemedim. Sizce ne olabilir?

60 Impala’da ise modifiyeli motor, 350TH yeni şanzuman varmış. Her ne kadar buna istedikleri rakam ($35.000) benim alabileceğimin çok üstünde ise de, oraya kadar gitmişken bakmakta fayda var diye düşünüyorım. Ne dersiniz?

56 Chevy ve bir yerlerde 84 Caprice SW olacak...
bigshark
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

SERDAR GENÇ/ Abi ısırır mı? Yok, Isırmaz , Öper !

« Yanıtla #1 : Mayıs 18, 2009, 03:43:50 ÖS »

Bence Buick, 1949 model Eight serisi gibi...1952 model ile ilgisi yok. Araba gercekten fotograflarindan gayet duzgun ve diri gorunuyor.Eksigi gedigi yok ise, yuruyeninde de sorun yok ve hepsinden onemlisi fiyati da size uygun ise degerlendirilebilir.

Diger arabalar icinde,  60 Chevy coupe daha sevecen ve sevimli gozukmekle beraber, istenen fiyat araliginin butcenizden fazla oldugunu soyluyorsaniz,bence Buick ile degerlendirin sansinizi derim ben nacizane.

57 Chevy is the BEST!
57erol
H-QP 57 GURBET DE YABANCI MEMLEKET TE ALMANCI

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : Mayıs 18, 2009, 06:12:17 ÖS »

melih kardes dikkat et tuzaga düsme rusyada böyle arabalarin resmini koyup insanlari avliyip parasini aliyorlarmis,60in resimleri hollandada cekilmise benziyor ciddi niyetin varsa saticiya telefon acip deki bana arabanin mesala bugünün gazetesiyle cekilmis resmini email olarak yollayin emin olmak icin.
     57erol

chEROLet
classic61
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MELİH KAYIRAN Moskova

« Yanıtla #3 : Mayıs 18, 2009, 06:20:23 ÖS »

Bence Buick, 1949 model Eight serisi gibi...1952 model ile ilgisi yok. Araba gercekten fotograflarindan gayet duzgun ve diri gorunuyor.Eksigi gedigi yok ise, yuruyeninde de sorun yok ve hepsinden onemlisi fiyati da size uygun ise degerlendirilebilir.

Diger arabalar icinde,  60 Chevy coupe daha sevecen ve sevimli gozukmekle beraber, istenen fiyat araliginin butcenizden fazla oldugunu soyluyorsaniz,bence Buick ile degerlendirin sansinizi derim ben nacizane.

Teşekkürler Serdar bey,
Ben de hep 50 sonrası modellere bakmıştım, şimdi 49'lara baktım ve doğru gibi. Bana da sevimli geldi bu model.

classic61
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MELİH KAYIRAN Moskova

« Yanıtla #4 : Mayıs 18, 2009, 06:28:24 ÖS »

melih kardes dikkat et tuzaga düsme rusyada böyle arabalarin resmini koyup insanlari avliyip parasini aliyorlarmis,60in resimleri hollandada cekilmise benziyor ciddi niyetin varsa saticiya telefon acip deki bana arabanin mesala bugünün gazetesiyle cekilmis resmini email olarak yollayin emin olmak icin.
     57erol

Erol bey,
İlgi ve uyarınıza teşekkürler. Buradaki üçkağıtçılıklar anlatmakla bitmez. Bu 60'ın ilanı uzun zamandır var. Zaten dediğim gibi ona müşteri değilim, ama Peterburg'a gitmişken bakayım diyorum. Bu arada resmin Hollanda'da çekildiğini nasıl anladınız? 

57erol
H-QP 57 GURBET DE YABANCI MEMLEKET TE ALMANCI

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : Mayıs 18, 2009, 07:15:07 ÖS »

evlerin seklinden ve 60 önünde duran reno twingo nun plakasi sari birde son resimde gene sari plakali bir
araba görünüyor

chEROLet
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu! İKOD Design by nar bilişim
Bu Sayfa 0.042 Saniyede 18 Sorgu ile Oluşturuldu