Duyurular: HIZ DEĞİL, HAZ İÇİN
www.ikod.org.tr
facebook.com/ikodklasik
twitter.com/ikodklasik
youtube.com/ikodklasik
instagram/ikodklasik
forum.ikod.org.tr
ikodklasik@gmail.com
*
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Mayıs 17, 2024, 05:52:35 ÖÖ

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!

Sayfa: 1 2 3 ... 6 [Hepsi]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: İKOD'UN 7'nci YILI KLASİK OTOMOBİL DÜNYASI'na KUTLU OLSUN  (Okunma Sayısı 23740 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
İKOD
YÖNETİM

Çevrimdışı Çevrimdışı

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN...

Site
« : Mayıs 29, 2014, 04:42:15 ÖS »

umut
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Lacivert Olmadan Sarı Sevilmez...

« Yanıtla #1 : Mayıs 29, 2014, 04:55:58 ÖS »

Yıllar ne çabuk geçiyor. 
Kuruluşundan beri ülkemizdeki klasik otomobil algısını değiştirmesine büyük katkılarda bulunan; eskiden zengin hobisi olarak algılanan klasik otomobilciğili tabana yayan; gerek klasik otomobil sahiplerine, gerekse de bu sektörde faaliyet gösteren usta ve parça ithalatçılarına büyük katkılar sağlayan; amatör ruhla ve bir çıkar beklemeden çalışan derneğimizin eski ve şimdiki yöneticilerine teşekkür eder; kuruluşundan beri üyesi olduğum derneğimizin daha nice yıllarında hep birlikte olmayı dilerim.

İyi ki doğdun İKOD

Bir daha gel, gel Samsun' dan
mrtsrg
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MURAT SARIGÜL

« Yanıtla #2 : Mayıs 29, 2014, 05:07:35 ÖS »

Hayatımda yaptığım çok önemli olaylardan biri İkod'a üye olmamdır...

Çok iyi ve sağlam dostluklar edindim...

Nice senelere...

miyidogan
miyidogan
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : Mayıs 29, 2014, 06:05:35 ÖS »

Daha çok yıllar boyu televizyonlarda ve gazetelerde boy gösterecek İkod. Bir çok şey yazılacak ve söylenecek hakkında. Bir çok genç kardeşimizin yada klasik otomobil sahibi olma hayallerini şimdiye kadar ertelemiş bir çok insana ilham kaynağı olacak. Daha çok şeyler yazılacak bu forumda çok konular tartışılacak ve her geçen gün daha da büyüyecek ve aynen bugün dediğimiz gibi yarında bunu diyeceğiz                                                                    

İYİKİ VARSIN İKOD

Mahmut İyidoğan
papatya54
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Sedat Papatya/SAKARYA

Site
« Yanıtla #4 : Mayıs 29, 2014, 06:36:00 ÖS »

Yıllar çok çabuk geçiyor,geriye bakınca yapılanlar anılarımızı süslüyor  ileriye bakınca yapılacaklar ise hepimizi heyecanlandırıyor.Klasik dünyasında birçok ilklere imzalar atıldı,bu aşk tabana yayıldı ,onlarca klasiği olan ile bir yada hiç olmayan bir klasik sevdalısı bile aynı masada buluşup ortak sohbetler ediverdi,yapılan her etkinlik yurdumuzda ses getirdi,gelmiş geçmiş tüm yönetim kadro özellikle son yıllarda amatör bir ruhla profesyonelliğe taş çıkartma tezatlığının en güzel örneklerini verdi,İ.K.O.D. için yazacak hep birlikte yaşadığımız o kadar çok güzel şey var ki "Anlatılmaz ki Yaşanır"diyerek bitireyim;İ.K.O.D.'un 5. yılı tüm üye dostlarımıza ve klasik dünyasına hayırlı olsun;Sakarya'dan sevgi ve selamlarımla Sedat Papatya

Anlatılmaz ki;Yaşanır !
kerempaf
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Kerem PAFLAKOĞLU

« Yanıtla #5 : Mayıs 29, 2014, 08:57:17 ÖS »

Çocukken kurduğum hayallerin gerçekleşip bu kadar büyüyeceğini tahmin bile edemezdim.
Zaman zaman kendi aramizda konusuyoruz,bulamadigimiz firsatlari,belkide hic gitmeyecegimiz gormeyeceğimiz yerleri IKOD la görme firsatimiz oluyor.Her gecen gun dahada guzel daha profosyönel çalismalarla karsilasacagiz buna eminim.
Herşey için hayallerimize ortak oldugun ve dahada renklndirdiğin icin bize değerli abiler ve kardeşler getirdiğin için,

TEŞEKKÜRLER İKOD.

Kerem PAFLAKOĞLU
ozcan_erdinc

Çevrimdışı Çevrimdışı

ÖZCAN ERDİNÇ

« Yanıtla #6 : Mayıs 30, 2014, 10:24:15 ÖÖ »

Kuruluş anından bu güne kadar emeği geçen herkese teşekkürler. Bunda sonra bir çok anlamlı etkinliklerde güzel anıları paylaşmanız dileği ile. Klasik otomobil dünyasında çok zor olan bir çok şeyi başarmak için çok çaba sarfetmiş olan geçmişteki ve şu anki başkanlarımıza yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederiz. Nice 5 senelere.
hardtop_fatih
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Mayıs 30, 2014, 12:21:35 ÖS »

Sağlıkla güzel birlikteliklere inşallah..İyiki varsın İKOD..Nişanemiz hayırlı olsun 
bigshark
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

SERDAR GENÇ/ Abi ısırır mı? Yok, Isırmaz , Öper !

« Yanıtla #8 : Mayıs 30, 2014, 12:30:25 ÖS »

Yillar cok cabuk geciyor, daha dun gibi hatirliyorum derneklesme konusundaki ilk konusmalarimizi.. Koskoca bir 5 yil olmus.. Soyle bir gecmise donup, arkamiza yaslanip dusundugumuzde; yapilanlar, yasananlar, anilar yuzumuzde birer gulumseme olusturuyorsa, kurulan dostluklar devam edebiliyorsa, gunden gune buyuyen ve "biz bir aileyiz" diyebilen insanlar ortak paydada bir araya gelebiliyorsa, toplumda bir farkindalik yaratilip, insanlar bu konuda bilgilendiriliyorsa, kamuoyu ve medya bizlerden, yaptiklarimizdan  bahsediyorsa....Bence butun bunlar dogru yolda oldugumuzun birer gostergesidir. Hala sirasini bekleyen yapilacaklar var tabiiki, onemli olan bu birliktelige destek olup IKOD'a sahip cikabilmek ve O'nun varligini devam ettirebilmek..  Kurulusundan bu yana emegi gecen tum arkadaslara tesekkurler..Nice 5 yillara..    

Yil 2009-Gebze Istanbul-Ustte

Yil 2014, IKOD ailesi 19 Mayis'da Samsun'da Bandirma Vapuru onunde

57 Chevy is the BEST!
tamer
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : Mayıs 30, 2014, 12:54:45 ÖS »

Desenize İkod un kendisi de bir dernek olarak klasikleşme yolunda ilerliyor.  Nice güzelliklerde beraber olmak dileğiyle.
ozseymen
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Şemsettin Özseymen - 55 Chevy Belair

« Yanıtla #10 : Mayıs 30, 2014, 01:33:02 ÖS »

Kuruluş aşaması, kuruluşu ve geçen yıllar, verilen emekler..
Kendi adıma, tüm emek veren dostlarımıza teşekkürler. Aramızda olmayanlara da, olanlara da..
Ailemizi büyütüyoruz, çevremizi genişletiyoruz. Sosyal sorumluluk bilincini yaşıyor, yaşatmaya gayret ediyoruz. Unutulmaya terk edilmiş nice değerleri uyandırıp, toplumda fark edilmesine ön ayak oluyoruz. Bu sektörden yaşamlarını kazanacak yeni bir nesil oluşumuna yardımcı oluyoruz. Bakınız Amerika ve Avrupa ülkelerinde bu sektörün baş döndürücü gelişmesine.. Adamlar yeni fabrikalar kurup, tüm klasiklerin her bir parçasını yeniden  üretmeye soyunmuşlar. Hem de yüzlerce ayrı şirket olarak tüm dünya ülkelerine ihraç ediyorlar.
Tüm Klasik Otomobil sahiplerinin ve sevdalılarının ülkemizde de bu gelişime katkıları olmalı bence. Biz de yaparız. Yeter ki birlik olalım.
IKOD burada lokomotiftir. Ben böyle inanıyorum. Sabırlı  ve yapacaklarımızdan emin olarak gelecek yıllarda büyük ve ses getiren başarılara imza atmak üzere;

Derneğimizin kuruluşunun 5. yılını kutluyorum.

Three can keep a secret..........if TWO are dead!!
Bir sırı üç kişi saklayabilir.......... eğer ikisi ölüyse!!
amphitrite
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Berkan Emrah Şimşek

« Yanıtla #11 : Mayıs 30, 2014, 02:29:49 ÖS »

Evet yıllar çok çabuk geçiyor , sizleri tanımak bölesine güzellikler ile dolu bir aile içerisinde yer almak gurur verici.

Büyük İKOD AİLESİ'nin oluşumunda emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

İyi günde Kötü günde nice senelere Sevgili İKOD Ailem ..

Bir Gün Mutlaka..
Tosun53
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Vedat Tosun

« Yanıtla #12 : Mayıs 30, 2014, 02:30:06 ÖS »

Daha nice 5 yıllara.
Bu oluşuma katkı salayan herkese minnet duygularımı sunuyorum.
İKOD un 5. yılı hepimize kutlu olsun.......

Kirlettigin yuzde birgun gerektiginde opecek yer birak
mennan

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : Mayıs 31, 2014, 01:26:19 ÖÖ »

daha nice yıllara saygı ve sevgi çerçevesi içinde derneğimizin çocuklarımız tarafından da devam ettirilmesi dileğimle ayrıca böyle bir güzide derneğe üye olduğum içinde çok mutlu olduğumu bilmenizi isterim.emeklerinden dolayı yönetim kuruluna teşekkürler.saygılarımla
siay1963
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Abdullah Çalışkan

« Yanıtla #14 : Mayıs 31, 2014, 10:59:35 ÖÖ »

ikod aielsiyle nice 5.yıllara
1955semih
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Semih Enüstün

« Yanıtla #15 : Mayıs 31, 2014, 10:32:51 ÖS »

Hep birlikte daha nice 5,nci yıllara.
kosdag
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MEHMET KÖSDAĞ

Site
« Yanıtla #16 : Haziran 02, 2014, 02:43:30 ÖS »

Sevgi saygı ve hoşgörü ile ile bu derneği devam ettiren başta yönetime ve üyelere sonsuz teşekkürler.
Mehmet Kösdağ

Dünyada hiç kimse, hiçbirşeyi daha kötü yapmadan daha ucuza satamaz.
bigshark
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #17 : Mayıs 29, 2015, 11:09:42 ÖÖ »

29 Mayislar;  hem Istanbul'un  Fethini akla getirirken, hem de IKOD'un kurulus yildonumunu hatirlatiyor. Bu sene 6. yilini kutlayan IKOD, her gecen gun daha iyi ve daha guzeli bulma ve paylasma konusunda uzerine duseni fazlasiyla yerine getiriyor. Daha nice senelere..

57 Chevy is the BEST!
dr.ersoy
ersoy soydaş

Çevrimdışı Çevrimdışı

1954 fargo truck

« Yanıtla #18 : Mayıs 29, 2015, 11:35:19 ÖÖ »

geç katıldığım fakat muhteşem bi hazla nerdeyse hergün forumunu incelediğim; hemen hemen tüm tanıtım dosyalarını sonuna kadar bir roman gibi okuduğum ikod'un 6. yılı kutlu olsun daha nice senelere...
bugünlere gelene kadar emeği geçen herkese binlerce teşekkürler. çok çok sağolun abiler
mrtsrg
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MURAT SARIGÜL

« Yanıtla #19 : Mayıs 29, 2015, 12:16:32 ÖS »

Bu ailenin bir üyesi olmanın gururu,mutluluğu ve hazzı ile...

Nice yıllara İKOD...

cuneytkar
MODERATOR

Çevrimdışı Çevrimdışı

Cüneyt Karpuzoğlu / İKOD

« Yanıtla #20 : Mayıs 29, 2015, 12:26:04 ÖS »

SAĞLIK ve MUTLULUKLAR İÇİNDE İKOD İLE DAHA NİCE 6 YILLARA HEP BERABERCE YÜRÜYEBİLMEK DİLEKLERİMLE ... HERKESE KUTLU OLSUN. Kahkaha Karizmatik CK.
chevrolet60
Tayfun AKGÜN
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne mutlu TÜRKÜM diyene!

« Yanıtla #21 : Mayıs 29, 2015, 12:38:52 ÖS »

Hatırlıyorumda klasikoto.net ile ilk tanıştığımızda Eskişehir'de öğrenciydim. Ben ve Kayseri'li kardeşim Yaşar ile beraber siteye üye olmuştuk. O zaman uzaktan, sadece ekrandan, klasiklere bakar aramızda konuşurduk. Sonra Yaşar İstanbul'a geldi, ilk katıldığımız toplantı 2007 Maltepe Wonderland. Resmen dibimiz düşmüştü Arabalara bakmaktan, video çekmekten. Sonra ilişkiler, dostluklar ve derken dernekleşme sürecimiz. Bugün bakıyorum da gerçekten büyük bir iş başarılmış. Bugüne kadar emeği geçen herkesi kutluyorum.

Daha nice yıllarımız olsun, birlik beraberlik içinde. Nice senelere İKOD...

Cezam müebbet aşk, tek sorun Impalasızlık...
umut
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Lacivert Olmadan Sarı Sevilmez...

« Yanıtla #22 : Mayıs 29, 2015, 01:29:23 ÖS »

Türkiye'de klasik otomobilcilik konusunda yeni bir sayfa açan. Klasik Otomobil farkındalığını yaratıp, kitlelere sevdiren; genç ama çok çalışan ve de tanınan derneğimizin 6. yılı kutlu olsun.

Geldiğimiz noktada derneğimiz, artık sadece klasik otomobilcilerin buluştuğu bir organizasyon değil; Yeşilçam emekçilerine verdiği değerle, sosyal sorumluluk projeleriyle, Cumhuriyetimiz'in temel dinamikleri ile ilgili bir çok organizasyona imza atan bir bir sivil toplum kuruluşu.

Daha nice 6 seneleri, daha da büyüyerek hep birlikte yaşamak dileği ile iyi ki doğdun İKOD...

Bir daha gel, gel Samsun' dan
captain
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

PERTEV PEKEL

« Yanıtla #23 : Mayıs 29, 2015, 03:40:12 ÖS »

İKOD ve gönül veren tüm dostlar nice yıllara... İKOD la tanıdığım ve gerçek anlamda birlikte olmaktan zevk aldığım arkadaşlar oldu. Her zaman söylediğim 4 teker ve metal yığınlarının bana verdiği en değerli şey dostlar ve arkadaşlıklar. İKOD büyüyor adımız her yerde var artık. Güzel işler beceriyor sosyal aktivitelerle her kesime yakınlaşıyor. Maalesef Ülkemiz de olmayan klasik otomobil kültürünü insanlara sevdiriyor. Değerli yöneticilerimiz sayesinde klasik otomobil sevdası bir yerlere gelmeye başladı. Bir hayalim var umarım onu da gerçekleştiririz. Araçlarımız özel klasik plakaya sahip ve ayrıcalıklı olur. Bunu da yapacak olan yine derneğimiz ve federasyondur. Bu konuyu da ağır ağır dillendirmemizde fayda olacaktır diye düşünüyorum. Sevgi ve saygılarımla. İyi ki doğdun İKOD....

Her deniz seferi ayrı bir macera ayrı bir bilinmezliktir.
Haluk14
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Haluk Boyacı / BOLU

« Yanıtla #24 : Mayıs 29, 2015, 04:38:09 ÖS »

GÜZELLİKLERLE DOLU NİCE YILLARA...SEVGİLERİMLE.
Hikmet

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #25 : Mayıs 29, 2015, 04:40:06 ÖS »

***İKOD'un 6. yılı kutlu olsun. ***

Umarım önümüzdeki senelerde daha da güçlenerek varlığını korur. klasikoto.net sitesinden bu yana ilgiyle ve severek takip ettiğim İKOD, yüz yüze olmasa da birçok klasik oto sahibini ve bu işlere gönül vermiş insanları tanımama vesile oldu. Ve ayrıca bir çok klasik oto derneğinin kurulmasında da öncü ve örnek oldu.
Umarım böyle bir oluşum Ankara'da da gerçekleşir. (sözde var ama ) Sanırsam beklemek yerine en doğrusu uzakta olsa resmen İKOD ailesine katılmak olacak. İnşallah bu isteğimi en kısa zamanda gerçekleştirip bu aileye katılmak istiyorum.

Nice senelere...  
bigshark
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #26 : Mayıs 29, 2015, 04:46:10 ÖS »

***İKOD'un 6. yılı kutlu olsun. ***

Umarım önümüzdeki senelerde daha da güçlenerek varlığını korur. klasikoto.net sitesinden bu yana ilgiyle ve severek takip ettiğim İKOD, yüz yüze olmasa da birçok klasik oto sahibini ve bu işlere gönül vermiş insanları tanımama vesile oldu. Ve ayrıca bir çok klasik oto derneğinin kurulmasında da öncü ve örnek oldu.
Umarım böyle bir oluşum Ankara'da da gerçekleşir. (sözde var ama ) Sanırsam beklemek yerine en doğrusu uzakta olsa resmen İKOD ailesine katılmak olacak. İnşallah bu isteğimi en kısa zamanda gerçekleştirip bu aileye katılmak istiyorum.

Nice senelere...  

Gec bile kaldiniz..

57 Chevy is the BEST!
mrtsrg
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MURAT SARIGÜL

« Yanıtla #27 : Mayıs 29, 2015, 04:48:16 ÖS »

Sanırsam beklemek yerine en doğrusu uzakta olsa resmen İKOD ailesine katılmak olacak. İnşallah bu isteğimi en kısa zamanda gerçekleştirip bu aileye katılmak istiyorum.
Zaten biraradayız...

Ama resmi olarak katılmanız,ayrıca mutluluk verir...
57ford
MODERATOR

Çevrimdışı Çevrimdışı

SUAT BULUT

« Yanıtla #28 : Mayıs 29, 2015, 08:56:07 ÖS »

Ailemizin 6.yılı tüm güzel dostlarıma mutluluk getirsin.
İKOD olarak yeni senelerde hep beraber olmak dileğiyle. Emeği geçen tüm arkadaşlarımın emeklerine sağlık.

Suat BULUT
amphitrite
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Berkan Emrah Şimşek

« Yanıtla #29 : Mayıs 29, 2015, 09:15:25 ÖS »

2009 yılında değerli klasik sever büyüklerim Derneğimiz temelini attıkları için kendilerine sonsuz teşekkür ederim.

4 Senedir İkod ailesinin bir parçası olmak benim için gurur verici.

Nice birlik beraberlik içerisinde derneğimizin çatısı altında güzel günler dilerim.

Bir Gün Mutlaka..
Skylark
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

İsmail Çağlar Kesik

« Yanıtla #30 : Mayıs 30, 2015, 02:35:53 ÖÖ »

Kesik ailesi olarak İKOD'un 6. Yılını canı gönülden kutluyorum . Siz değerli kurucular sayesinde bizde çok güzel insanlar tanıdık, güzel dostluklar kurduk. Bu derneğin bu noktaya gelmesinde emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Bizimde tek gayemiz derneğimizi hep daha iyi günlere taşımak. İyi ki doğdun İKOD!!!

İsmail Çağlar Kesik
kerempaf
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Kerem PAFLAKOĞLU

« Yanıtla #31 : Mayıs 30, 2015, 10:25:16 ÖÖ »

Klasik otomobil almaya niyetlendiğim yıllarda yeni kurulmuş olan derneğimizle tanışmama sevgili Cemal usta ve Semih Enstün vesile olmuştur. O gün bugündür, klasik otomobil tutkusunu en güçlü şekilde yaşamamın , dostuklar kurup çok anlamlı ve sosyal projelerin içinde sevdiklerimizle beraber olmamıza en büyük etkendir İKOD.
Bu zamana kadar derneğimiz için emek veren tüm arkadaşlarımıza ve derneğin ayakta durmasını sağlayıp destek veren tüm üye arkadaşlara teşekkürler.
Birlikte nice senelere.

Kerem PAFLAKOĞLU
papatya54
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Sedat Papatya/SAKARYA

Site
« Yanıtla #32 : Mayıs 30, 2015, 11:10:29 ÖÖ »

Tıpkı bir bebek gibi,doğması da ,konuşması da ,emeklemesi de heyecan verir ailesine;Sanal ortamdan gerçeğe dönüşen derneğimiz İ.K.OD.üyeleri ve aileleri ile tüm süreçleri hızlı bir şekilde geçip adeta dolu dizgin koşuyor,koşuyor,koşuyor;Türkiye'nin klasik adresi olup varlığıyla çevresine klasik pırıltılar saçıyor,sanırım her birimiz de bununla gurur ve mutluluk duyuyoruz,İ.K.O.D. 'un 6. yılı bizlere ve klasik camiasına kulu olsun;Sakarya'dan sevgi ve selamlarımla Sedat Papatya

Anlatılmaz ki;Yaşanır !
emre64
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

EMRE DURSUN

« Yanıtla #33 : Mayıs 30, 2015, 09:33:33 ÖS »

Dede'den, amca-baba'dan aile boyu genetik hastalığımız "Amerikancılık" içten içe kendi halinde yaşanırdı bizde. İKOD ailesi ile tanışmam yine bir aile büyüğüm Ahmet ( Akrep Ahmet ) abim sayesinde olmuştur.El birliği ile bana araba mı bakmadık? , hep birlikte satılık araçlar için pazarlıklar mı etmedik? Gecenin bir yarısı şehirdışı
( 2011 Çanakkale gezisi ) etkinliği dönüşü ilk kez görüştüğüm insanların yardımı ile yolda kalan aracım İstanbul'a getirilip tamir mi edilmedi? Daha nice anılar nice güzel anlar yaşadık.Klasik oto meraklılarının gözünü korkutan herşeyin birlikte üstesinden gelinebileceğinin, güzel dostluklar ve ortak muhabbetlerin kanıtıdır İKOD.

6. YIL KUTLU OLSUN.DAHA NİCE 6 YILLARIMIZ OLSUN...

Sen çok yaşa İKOD, hep var ol İKOD
eminkekic
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

EMİN KEKİÇ

« Yanıtla #34 : Mayıs 31, 2015, 12:28:31 ÖÖ »

Hep birlikte sağlık ve mutlulukla nice senelere erişmek dileğiyle.
HAKANENÜSTÜN
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

HAKAN ENÜSTÜN

« Yanıtla #35 : Haziran 01, 2015, 10:02:41 ÖÖ »

İKOD la nice yıllara ... İYİ Kİ VARSIN İKOD.
celal
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

CELAL AKARSLAN

« Yanıtla #36 : Haziran 01, 2015, 10:16:41 ÖÖ »

İyiki varsın ikod hep beraber nice yıllara
akrep64
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

AHMET VARLI

« Yanıtla #37 : Haziran 01, 2015, 10:24:59 ÖÖ »

İKOD.6.YIL GERİDE KALDI AMA KLASİK TUTKUNLUĞU ÇOK ESKİ MESALA BEN ŞUANKİ ÜYELERİMİZİN BİR ÇOĞUNU 12 YILDIR TANIYORUM MESALA BAŞKAN AMERİKAN ARABASINA İLK BİNDİĞİ GÜNLER JÖN GİBİYDİ DAHA SONRA BU AMERİKAN HASTALIĞINDAN DOLAYI GÖKSAL ARSOY GİBİ YANİ ALTIN COCUKLUKDAN GÜMÜŞE DÖNÜŞÜ GİBİ HAKAN ARVAY İSE 56 CHEVROLET SEVGİSİNDEN BİR SABAH UYANDIĞINDA TÜRK FİLİMİ GİBİ SAÇLARI BEYAZLADI YANİ KISACA BİZİM TÜM ÜYELERİMİZİN SEVDASI 6. YILLIK DEĞİL GENETİK ALLAH HEPİMİZE SIHAT SAĞLIK VERSİN NEŞEMİZİ VE KLASİK OTOMOBİL SEVGİMİZİ HİÇ BİTİRMESİN DÖNEN TEKERLER ZAFERİN MÜJDESİDİR  Kahkaha
classic61
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MELİH KAYIRAN Moskova

« Yanıtla #38 : Haziran 01, 2015, 12:51:57 ÖS »

Nice yıllara sevgili İKOD.

56 Chevy ve bir yerlerde 84 Caprice SW olacak...
whitecaprice
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

HAKAN KUŞÇU

« Yanıtla #39 : Haziran 01, 2015, 03:15:21 ÖS »

Bu Sayfanın sağ üst köşesinde yazdığına göre hayatımın tam 16 gün 24 Dakika'sı ikod forumda geçmiş , iyiki o 16 günü burada geçirmişim ve Kıymetli dostlar sahibi olmuşum umarım bu 16 gün dört ay olur .....
demodek
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

İLKER TAYALI

Site
« Yanıtla #40 : Haziran 02, 2015, 01:55:32 ÖÖ »

Dile kolay tam 6 yıl olmuş. Nisan sonunda Çatalca pikniğinde ilk konuşmaları yapmıştık. Mayıs başında Cengiz Arsay'ın müzesindeki sucuk partisinde kararı aldığımızda bir araya geldiğimizde netleştirip 17-18 gün için tüm prosedürleri yerine getirip benimle 18 kurucu arkadaşımla 29 Mayıs ta dernekler masasında derneğimizin kuruluş işlemlerini tamamlayıp imzaları atmıştım.
O gün öğlen saatlerinde Bugün TV de katıldığım ekonomi programında, canlı yayında kuruluşumuzu ilan etmiştim. Ve akabinde yaptığımız lansmanla kimilerinin hışmına uğradık kimilerinin takdirini aldık.

Ama duruşumuzdan, hedeflerimizden, kararlılığımızdan bir adım sapmadık. Bugüne kadar birlikte çalıştığım tüm yönetim kurulu arkadaşlarımla hep uyum, birliktelik saygı ve sevgi çerçevesinde çalıştım, çalıştık. kırgınlıklar fikir ayrılıkları oldu. Ortak menfaatimiz İKOD'un başarısıydı gerisi önemli değildi. Sonuçta hepimizin hobisiydi Klasik otomobillerimiz. Ticaretten hep uzak durduk, hep daha iyiyi daha ileriyi hedefledik.
Önce zeytinburnu sanayi de ufak bir depodan bozma yerdi dernek merkezimiz,
sonrasında şimdiki yerimize taşındık kiracı olarak,
Ana sponsorumuz oldu MOBİL1, sayesinde derneğimize yol yardım aracı aldık.
Yetmedi dernek merkezimizi satın aldık.
Türkiye'de gerçek anlamda ilkleri yapan ve yapmakta olan bir klasik otomobil derneği olduk.
Yeşilçam'ı yeniden canlandırdık.
Yetmedi Türkiye'nin AUTOSHOW'larına 3 dönemdir katılıyoruz, yüzbinler bizi ziyaret ediyor
Yazılı ve görsel basın bizi takip etmekten yoruldu biz etkinlik yapmaktan yorulmadık.
6 yılda neredeyse yurt içi yurt dışı sayısız şehire gittik, yüzlerce üyemizle...
5 yıldır Madeni yağlarda dünya devi olan MOBİL1 ANA SPONSORUMUZ.

6 yıla, klasik otomobil hobim sayesinde, İKOD'la, üyelerimizle unutulmaz anılar sığdırdım, bir şansla 38 hafta tv de otomobil programı yaptım.

İyi ki sizleri tanımışım, iyi ki sizlerle bir araya gelmişim ve iyi ki 18 yol arkadaşımla bu derneğin kuruluşunda bulunmuşum. ÇOK YAŞA İKOD, daha yapacak çok işimiz var.....   

mrtsrg
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MURAT SARIGÜL

« Yanıtla #41 : Haziran 02, 2015, 08:38:05 ÖÖ »

6 yıllık uzun maratonu,yazmak ile bitmez...

Ama muhteşem bir özetleme...

Alkışlıyoruz,üyelerce alkışlıyoruz...
hardtop_fatih
Ziyaretçi
« Yanıtla #42 : Haziran 02, 2015, 04:13:43 ÖS »

2009 yılında Zeytinburnunda Cemal ustamı ziyaret ettiğimde dernek yerimiz burası olacak diye konuşuluyordu...Klasikçi dostlarla söyleşiler yapıp yerinde inceledik..Gerçekten zaman ne hızlı akıp gidiyor..Camiamız kaliteden ödün vermeden istikrarlı adımlarla büyüyüp gelişmeye devam ediyor....Aracımda İKOD stickerı taşıyorsam sizlere karşı duyduğum saygı,sevgi ve muhabbettir..

Tebrik ediyor ve kutluyorum..İyiki Varsın İKOD.
Cemalusta
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

CEMAL ONUR

« Yanıtla #43 : Haziran 02, 2015, 05:30:16 ÖS »

İlker kardeşimin dediği gibi iyiki bu işe gerçekten gönül vermiş 18 yol arkadaşımla bu derneğin kuruluşunda bulunmuşum ÇOK YAŞA İKOD sağlıklı huzurlu nice 6 -16 -26 yıllara.
erhanates964
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Erhan ATEŞ / SAKARYA

« Yanıtla #44 : Haziran 05, 2015, 11:44:07 ÖÖ »

İKOD bir zincir;bizler ise onun ayrılmaz halkalarıyız  ne kadar sağlam olursak 6 değil 16-26.cı yılları bile birlikte geçirebiliriz  selamlar.
cengizarsay
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #45 : Haziran 05, 2015, 08:24:39 ÖS »

Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler...

Cengiz Arsay
1955semih
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Semih Enüstün

« Yanıtla #46 : Haziran 05, 2015, 10:07:04 ÖS »

Hep birlikte,daha nice güzel yıllara,İKOD,İLKLERİN ÖNCÜSÜ.
mrtsrg
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MURAT SARIGÜL

« Yanıtla #47 : Mayıs 28, 2016, 08:23:16 ÖÖ »

29 Mayıs 2009 - 29 Mayıs 2016

İKOD 7 yaşında...

İKOD olarak,büyük bir aileyiz...

Ve bu ailenin bir üyesi olduğum için,mutlu ve gururluyum...

Nice 7 yıllara İNŞAALLAH...

Doğum günün,kutlu olsun İKOD...

İKOD
YÖNETİM

Çevrimdışı Çevrimdışı

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN...

Site
« Yanıtla #48 : Mayıs 29, 2016, 11:10:59 ÖS »

7. Yıla yakışır bir gündü
Nice yıllara ikod

chevrolet60
Tayfun AKGÜN
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne mutlu TÜRKÜM diyene!

« Yanıtla #49 : Mayıs 30, 2016, 09:24:50 ÖÖ »

Birlik ve beraberlik içinde daha nice yıllara İKOD...

Cezam müebbet aşk, tek sorun Impalasızlık...
mrtsrg
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MURAT SARIGÜL

« Yanıtla #50 : Mayıs 29, 2018, 09:11:56 ÖÖ »

Amatör bir ruh ile, klasik otomobil sevgisi üzerine kurulan minik bir oluşumdan, bugün 200’ü aşkın üyesi, ve profesyonel seviyeye ulaşan yurt içi, yurt dışı seyahatleri yapan, Türkiye’nin 1 numaralı klasik otomobil derneğine...

Belki ilk zamanlar ortak payda, özne klasik otomobiller idi, fakat geldiğimiz nokta da, arkadaşlarımızın, Ağabey’lerimizin, Abla’larımızın, dostlarımızın, iyi gününde, kötü gününde yanında olduğumuz, zaman zaman klasik otomobilleri dâhi unuttuğumuz, büyük bir aileyiz...

Derneğimiz İKOD, 9 yaşında...

Birlikte, nice 9 yaşlara İNŞAALLAH...

captain
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

PERTEV PEKEL

« Yanıtla #51 : Mayıs 29, 2018, 11:15:32 ÖÖ »

İKOD nice uzun yıllara....

Her deniz seferi ayrı bir macera ayrı bir bilinmezliktir.
bigshark
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #52 : Mayıs 29, 2018, 01:31:24 ÖS »

Tesekkurler Murat , unutmayalim, unutturmayalim.... Karizmatik Karizmatik Karizmatik

57 Chevy is the BEST!
c.hewy
CİHANGİR ÇELİK
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

estetik ve gücün uyumu

« Yanıtla #53 : Haziran 16, 2018, 11:39:47 ÖS »

unutmadık inşallah güzel bir geziydi
mrtsrg
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MURAT SARIGÜL

« Yanıtla #54 : Mayıs 29, 2019, 03:04:44 ÖÖ »

Derneğimiz İKOD, 10 yaşında...

Birlikte, nice 10 yaşlara İNŞAALLAH...

İyi ki varsın, İKOD...

bigshark
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #55 : Mayıs 29, 2019, 10:41:52 ÖÖ »

Karizmatik

57 Chevy is the BEST!
mrtsrg
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MURAT SARIGÜL

« Yanıtla #56 : Mayıs 29, 2020, 05:41:35 ÖÖ »

Derneğimiz İKOD, 11 yaşında...

Kutlu olsun...

mrtsrg
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MURAT SARIGÜL

« Yanıtla #57 : Mayıs 30, 2021, 08:37:14 ÖS »

Derneğmiz İKOD, 12 yaşında…

Kutlu olsun…

mrtsrg
İKOD ÜYESİ

Çevrimdışı Çevrimdışı

MURAT SARIGÜL

« Yanıtla #58 : Mayıs 29, 2022, 08:01:20 ÖS »

Derneğmiz İKOD, 13 yaşında…

Kutlu olsun…
Sayfa: 1 2 3 ... 6 [Hepsi]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

HIZ DEĞİL,HAZ İÇİN!
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu! İKOD Design by nar bilişim
Bu Sayfa 0.07 Saniyede 19 Sorgu ile Oluşturuldu